Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369482
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη στο κλαμπ μαζί με την δικιά μου,μιας και είχαμε και οι 2 έντονη ρομαντική διάθεση Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η θεματική βραδιά ήταν αφιερωμένη στο striptease,δηλαδή όσες κυρίες το επιθυμούσαν θα μπορούσαν να κάνουν έναν στριπ χορό στην πίστα και μάλιστα θα είχαν και 2 ποτά σαν δώρο Κουλ.Πολύ ωραία ιδέα από πλευράς του ιδιοκτήτη,αν και προσωπικά περίμενα τουλάχιστον μια δυο επαγγελματίες στριπερ για να παρασύρουν στο σόου και τις υπόλοιπες Money MouthΣπασίκλας.Δυστυχώς κάτι τέτοιο δεν συνέβη με αποτέλεσμα εγώ προσωπικά να μην δω καμία κοπέλα να κάνει σωληνοχορό στην πίστα,εκτός από την γυναίκα του ιδιοκτήτη η οποία έβαλε τα δυνατά της και προσέφερε έναν ωραίο χορό,παρουσιάζοντας το καλλίγραμο κορμί της Χαμόγελο.Άφιξη στο μαγαζί κατά τις 01:00,εκείνη την ώρα είχε αρκετό κόσμο,αλλά όχι ασφυκτικά γεμάτο όπως άλλες φορές.Αφού κάτσαμε καμιά ώρα κάτω και ήπιαμε το ποτό μας,παρατήρησα ότι τα περισσότερα ζευγάρια ανέβηκαν προς τα πάνω για να συνεχίσουν την βραδιά τους εκεί.Έτσι ανεβήκαμε κι εμείς να δούμε τι παίζει.Στο μεγάλο δωμάτιο δεξιά όπως ανεβαίνεις είχαν κλειδωθεί 2 ζευγάρια με 2 ξανθά ξεκολλάκια και 2 τυπάδες όπου κάθισαν καμιά ώρα Ναι!Ναι!.Τα γκομενάκια πολύ δυνατά με ωραία κορμάκια,2αρια βυζάκια και αρκετό λεσβιακό παιχνίδι μεταξύ τους,χουφτώματα,γλωσσόφιλα,δαχτυλιάσματα και τρελά τσιμπούκια,Πιστεύω καυλώσανε τους περισσότερους παρευρισκόμενους Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Οι τύποι κάπως παρακμιακοί μιας και δεν βγάλανε ποτέ τις μπλούζες τους,απορώ πως μπορούσαν και γαμούσαν τόση ώρα με τις μπλούζες Money MouthMoney Mouth.Αρκετά ζευγάρια στον διάδρομο που ψαχνόντουσαν για φάση,στο επόμενο δωμάτιο αριστερά 3 ζευγάρια γαμιόντουσαν με ανοιχτή την πόρτα,ενώ στον ανοιχτό χώρο τέρμα δεξιά συνωστισμός από ζευγάρια που έδιναν πίπες στις γκόμενές τους.Στο βάθος του χώρου 2 50αρες κυρίες κάνανε ανταλλαγή με τους άντρες τους ΚουλΚουλ.Αφού καυλώσαμε από το θέαμα αποφασίσαμε να κατέβουμε κάτω και να κάνουμε ένα πέρασμα από τις κουρτίνες,μιας και η δικιά μου εκεί προτιμάει να κάνει φάσεις Ναι!Ναι!. Στο δωμάτιο απέναντι από τον dj δεν υπήρχε κανείς,αλλά στον χώρο πίσω από το μπαρ,ένα δυνατό γκιλφ με υπέροχα 3,5αρια πεσμένα βυζιά είχε μείνει ολόγυμνο και πίπωνε με μανία τον δικό της.Κάτσαμε απέναντί τους και σε πολύ λίγο είχε ξεκινήσει και η δικιά μου να με πιπώνει.Μείναμε ολόγυμνοι εγώ και η δικιά μου,κοιτώντας το ξανθό γκιλφ να καβαλάει με μανία τον πούτσο του μεσήλικα συνοδού της.Εν τω μεταξύ άλλα 2 ζευγάρια είχαν σκάσει μύτη στο χώρο.Είμασταν όλοι πολύ καυλωμένοι με το θέαμα,ο μεσήλικας τύπος προσέφερε έναν κρεμπιέ στην δικιά του και μετά από λίγο αποχώρησαν από το δωμάτιο.Πλέον μείναμε 2 ζευγάρια,μαζί με μας κι ένας καράφλας μ ενα ωραίο ξανθό μιλφακι με κοντό μαλλί και ωραίο 3αρι στήθος.Ήμασταν ξαπλωμένοι δίπλα δίπλα στον μεγάλο καναπέ και απολαμβάναμε τα τσιμπούκια ο καθένας από την δικιά του,ανταλλάσοντας ερωτικά βλέμματα.Ήμουν πάρα πολύ καυλωμένος και αφού έγλειψα τις ρώγες της δικιάς μου ξεκίνησα να την γαμάω διπλά στο άλλο ζευγάρι.Ο καράφλας έγλειψε κι αυτός τα βυζιά της δικιάς του και την έστησε στα 4,όπου ξεκίνησε να την γαμάει κοιτάζοντάς μας.Περίμενα κάποιο φάσωμα μεταξύ των γυναικών αλλά αυτό δεν προέκυψε,ίσως επειδή ήταν και οι 2 πρωτάρες.Πάντως συνεχίσαμε το δυνατό γαμήσι δίπλα δίπλα και κάπως έτσι ολοκληρώθηκε η φάση.Κάτσαμε για λίγο στον χώρο του μπαρ για τις απαρίτητες ανάσες και κάναμε πάλι ένα πέρασμα από τον όροφο όπου το παιχνίδι συνεχιζόταν αμείωτο.Αποχωρήσαμε γύρω στις 03:00 λόγω της κούρασης της ημέρας με πολύ θετικές εντυπώσεις από πλευράς κόσμου.Μικρή δυσαρέσκεια για τα σόου και την μουσική τα οποία τον τελευταίο καιρό παρουσιάζουν μια μετριότητα στο κλαμπ,αλλά πιστεύω σύντομα θα βελτιωθούν.Τα ποτά μας πεντακάθαρα και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό,όπως και η κυρία που πλέον περιποιείται τους χώρους (επιτέλους ξεκουμπίστηκε η μαυροφορεμένη κάρχια).
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
20 ΕΥΡΩ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ILIAS1339, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού