Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβαζωντας τις τελευταιες κριτικες για την μπαρμπορα ειπα να περασω μια βολτα επισκεψη πρωινη κατα τις 9:20 παρκαρισμα απ εξω ευκολο μπαινω στον οικο οπου με καλοδεχεται η τσατσα μου λεει οτι εργαζεται η μπαρμπορα και περιμενω για δωματιο...Βγαινει απ το δωματιο η μπαρμπορα και με καλωσοριζει με ενα φιλι, λεω "με ορεξουλες ξυπνησες".. Δεν μπορω να πω οπως βγηκε ολογυμνη με τις βυζαρες της και την ψωλοφατσα της φτιαχτηκα... Αναμονη στο δωματιο και μετα απο κανα 20λεπτο ηρθε με το τσιγαρακι της στο δωματιο δεν με ενοχλησε καθοτι καπνιστης και ξεκινα τo social αραγμενη πανω μου λεει τα δικα της καθως εχω αρχησει και της χαιδευω τις βυζαρες, το χαδι εγινε γλιψιμο και αφου σβηνει το τσιγαρο αρπαζει το καβλι που ηταν ημιαναπαυση και το βαζει μεσα ξεκινωντας αργα και υγρα,περασμα απο @@ με ιδιαιτερη επιμονη,συνεχισε βαθυα και απατα με ψευτοπνηξιες και σε ολη τη διαρκεια γουσταρα να χαζευω τις εκφρασεις της καθως τον επαιρνε.. Πρωτη σταση απο πανω αυτη με τις βυζαρες φατσα.. μετρια πραγματα αν και νωρις στην βαρδια κουρασμενη (απο πεποιθηση μαλλον).. Αλλαγη σε ιεραποστολικο καλη αισθηση η μουνα της.. αρχιζει να ανεβαινει η συμετοχη της με καβλωτικα λογια και ψευτοαγριαδες.. Κατοπιν, καλο στησιμο χωρις κλεψιες στα 4 και πουτσα ως τη ριζα... Το τελος δεν αργησε να ερθει οπου και η μπαρμπορα τα στραγγιξε κρατοντας και σφυγγοντας τα @@ μου.. Συμπερασμα δεν περασα ασχημα αλλα μαλλον το περιμενα κατι παρα παρα πολυ καλο λογω τον πολλων καλων κριτικων και ισως το ειχα μεγαλωσει πολυ στο κεφαλι μου.. Υ.Γ. Το μονο που με ψιλοχαλασε ηταν οτι καθε φορα που πηγαινε στην κουζινα η μπαρμπορα κατεβαζε κι ενα φλεμα απο τη μυτη και το φτυνε... Ετυχε να ειμαι στο δωματιο φατσα απο τον καναπε δλδ διπκα στην κουζινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2017
Αυτή τυπε μου ειναι μισοτρελη. Όταν εχει καύλες κανείς τρελό γαμήσι, οταν έχει τα ψυχολογικά της φολα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1