Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Φωτεινή είναι ολοκαίνουρια κοπέλα απο Μολδαβία, κανονικών κιλών με όμορφα πιασιματάκια,ψηλή,με λευκό δέρμα,μαύρα μακριά μαλλιά. Μόλις την είδα την βρήκα του γούστου μου και αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και με κάλυπτε και το πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και 69. Δεν βγήκα τελικά χαμένος μιας και η κοπέλα αποδείχθηκε λίρα 100 απο άποψη συμπεριφοράς,ομορφιάς και υπηρεσιών.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με θετική αύρα, δεν μιλάει Ελληνικά ενώ και Αγγλικά δεν γνωρίζει πέρα απο τα πολύ βασικά. Την αγκάλιασα και αρχίσαμε να φιλιόμαστε. Ξάπλωσα στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά παιχνίδια που περιλάμβαναν φιλιά,αγκαλιές και χουφτώματα. Κατόπιν η κοπέλα ήρθε στο πλάι και ξεκίνησε ένα πάρα πολυ καλό τσιμπούκι.Αρχικά το έβαλε στο στόμα της μέσα και άρχισε να του κάνει εσωτερικά μασάζ με την γλώσσα της.Εγώ της χάιδευα το μουνάκι της και τα όμορφα μακριά της μαλλιά. Κατόπιν το πήρε σε πιο γρήγορο ρυθμό το τσιμπούκι πάνω κάτω με χρήση χεριού σαν μοτεράκι και της είπα να το κάνει πιο αργά. Τα αρχίδια τα έγλυψε ικανοποιητικά με την γλώσσα της την οποία την χειριζόταν δεξιοτεχνικά σαν πινέλο.
Την έβαλα σε στάση 69 και ξεκίνησα να την απολαμβάνω ρουφώντας τα μουνόχειλα της και παίζοντας με τα όμορφα κωλομέρια της.Η κοπέλα το απολάμβανε και ανταπέδιδε την περιποίηση της συνεχίζοντας το όμορφο τσιμπούκι της.
Είχε φθάσει η στιγμή του σεξ και η κοπέλα πέρασε καπότα και ανέβηκε πάνω μου σαν Αμαζόνα. Την έφερα πολύ κοντά μου και την γαμούσα ενώ η Φωτεινή βογγούσε απο κάβλα και σίγουρα δεν προσποιούνταν μιας και το απολάμβανε. Με έγλυφε σε λαιμό και αυτιά και αναστέναζε και επίσης εναλλαξ φιλιόμασταν.
Στο πισοκωλητό πήρε σωστή στάση και την γαμούσα δυνατά ενώ η Φωτεινή το απολάμβανε.Όσο την γαμούσα άκουγα τα αρχίδια μου να χτυπούν στα μουνόχειλα της και κάβλωνα περισσότερο.
Στην στάση του ιεραποστολικού είχαμε αγκαλιαστεί και την γαμούσα παλινδρομώντας βαθιά μέσα της ενώ η Φωτεινή συνέχιζε να γρυλλίζει απο ηδονή,χωρίς να υποκρίνεται.
Όταν της είπα ή μάλλον της έδειξα να τελειώσω στο στοματάκι της η Φωτεινή δεν δέχθηκε και έτσι αφαίρεσα το προφυλακτικό και χουφτώνοντας το όμορφο κατάλευκο κορμί της έχυσα πάνω του όλο τον κόπο μου. Χαλάλι της! Το άξιζε η κουκλάρα με τις υπηρεσίες που προσφέρει!
Μπορώ να την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί συνδιάζει το πακέτο εμφάνισης και καλών υπηρεσίων.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2017
Εύγε η Φωτεινή!
Προφέσορα,μέσα σε μουνί,έχεις χύσει ποτέ;
Δ
Διαγόρας
24 Ιουλίου, 2017
Είναι η γη στρογγυλή;
25 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αφού όλο απ΄έξω,γράφεις πως χύνεις.
Δ
Διαγόρας
27 Ιουλίου, 2017
Γούστο μου καπέλο μου!
Εσύ τι ακριβώς ζόρι τραβάς;
29 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ουδένα.Τώρα τραβάω ζόρι γιατί μαγειρεύω και έσκασα από τη ζέστη.Άντε,σ'αφήνω να πάω να δω το φαί.
Δ
Διαγόρας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5