Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ναταλία είναι Ρωσόφωνη μιλφ,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,ξανθά μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά, πρόσωπο τραχύ, δέρμα μαυρισμένο απο σολάριουμ. Έχει εργαστεί και στα Κολωνού 47 όροφος, Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 δεξιά και λίγο στον όροφο του Περγάμου 1. Μιας και την πέτυχα στο μαγαζί αυτό και δεν την είχα ξαναδοκιμάσει αποφάσισα να την πάρω. Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε περιλάμβανε το ελεύθερο στοματικό. Κατόπιν ερώτησης μου για τελειωτικό τσιμπούκι η απάντηση ήταν καταφατική αλλά μέσα στο δωμάτιο η υπηρεσία δεν τηρήθηκε.Κατά τα άλλα μέσα στο δωμάτιο σε όλα τα άλλα ήταν αρκετά καλή.
Η Ναταλία μπήκε στο δωμάτιο και όπως είμασταν και οι δύο όρθιοι ήρθε μπροστά μου με πλάτη και άρχισε να λικνίζεται αισθησιακά τρίβωντας την κωλάρα της πάνω μου. Εγώ την έγλυφα στο λαιμό και έπαιζα με το μουνάκι της μέσα απο το κυλοτάκι που φορούσε.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η Ναταλία κατόπιν υποδείξεως μου άρχισε να με γλύφει σε λαιμό και αυτί,μέτα κατέβηκε στις θηλές του στήθους μου και κατόπιν και πιο κάτω γλύφωντας τους μηρούς μου.Σε φιλιά στο στόμα ήταν δεκτική κατά περιόδους. Πήρε τον πούτσο μου το στόμα της και ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο αρχικώς ήταν με χέρι και μετά το απέσυρε κατόπιν επισήμανσης μου. Τους όρχεις τους περιποιήθηκε αφού σχολιάσε κάτι για τις τρίχες.Η γλώσσα της περιέτρεχε την περιοχή και κατόπιν άρχισε και να τους ρουφάει και με το στόμα. Την είχα βάλει στο πλάι για να μπορώ να την χουφτώνω.Σε δάχτυλο δεν ήταν δεκτική ενώ μου συνέστησε να την πιάνω απαλά.
Στην στάση του 69 συνέχισε να μου κάνει τσιμπούκι και να γλύφει και αρχίδια όταν της ζητούσα.Μου τόνισε να την γλύφω πιο απαλά και συνεχίσαμε έτσι χώρις κάποιο άλλο παράπονο απο μέρους της
Κατόπιν η Ναταλία πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε απο πάνω μου.Ξεκίνησα να την γαμάω ενω φιλιόμασταν και κατόπιν συνέχισε να με γλύφει και σε λαιμό και αυτιά βογγώντας ηδονικά για να μου φτιάξει την διάθεση.
Στην στάση του πισοκωλητού της έριξα μερικές δυνατές πιστονιές γρήγορα όμως την άλλαξα για να την έχω σε πιο στενή επαφή.
Στο ιεραποστολικό την γαμούσα χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα και κατά περιοδικά διαστήματα φιλιόμασταν.Την πήρα σε μερικές παραλλαγές ακόμα χωρίς να κλέβει ενώ βογγούσε για να με φτιάχνει.
Στο σημείο που μου τα χάλασε ήταν όταν της είπα να τελειώσουμε στο στόμα της.Εκεί μου είπε κάτι για τον χρόνο με πρόσχημα να το αποφύγει παρόλο που το είχαμε συνεννοηθεί απο το σαλόνι. Ξάπλωσα και της είπα να περιποιηθεί τα δίδυμα και το έκανε γλύφωντας τα και ρουφώντας τα εναλλάξ. Μιας και ήταν αρνητική στο σημείο που επισήμανα της είπα να ξαπλώσει.'Αρχισα να την χαιδεύω, ένα άλλο σφάλμα που έκανε ήταν όταν μου συνέστησε να την χαίδευω απαλά στο μουνί της.Η αλήθεια είναι ότι απαλά την χάιδευα. Οπότε με ανέκοψε παροδικά. Ολοκλήρωσα χύνοντας στην κοιλιακή της χώρα.
Εν κατακλείδι η Ναταλία είναι καλή σε υπηρεσίες,παρέχει γυμνό τσιμπούκι,γλύφει σώμα και όρχεις,παρέχει 69. Ως προς τα πιασίματα και το γλύψιμο σε μουνί θέτει κάποια όρια αλλά δεν το κάνει σε συνεχές ενοχλητικό βαθμό. Στο σεξ δεν κλέβει και συμμετέχει.Τελειωτικό στο στόμα δεν είναι το φόρτε της αλλά δέχεται αναντίρρητα τελείωμα στο σώμα της. Συγκριτικά με το παρελθόν της σε άλλα μαγαζιά φαίνεται ότι προσπαθεί να βελτιωθεί προθέτοντας υπηρεσίες και βελτιώνοντας τις ενυπάρχουσες. Αυτό φαίνεται ότι το έχει πετύχει γιατί με κάλυψε σε κάποιο βαθμό.Θα μπορούσα να την προτείνω γιατί οι υπηρεσίες της είναι άνω του μέσου όρου των προσφερομένων υπηρεσιών.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού