Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ομολογουμένως επρόκειτο για μια όμορφη κοπέλα, 22 ετών, με ζουμερό και όμορφο σώμα από την Ρουμανία με καφετί χρώμα δέρματος, πιθανώς τσιγγάνα, το δεκάρικο βγήκε χωρίς δισταγμό μόνο και μόνο διότι το mood της ημέρα πρόσταζε ''όμορφη κοπέλα'' μόνο και μόνο για ένα χύσιμο τυπικό, το απλό πρόγραμμα απαγορευτικό γενικότερα αλλά στο δεκάρικο το θυσιάζεις εν ανάγκη.
Το δωμάτιο μεγάλο και όμορφο, θαρρείς πως βρίσκεσαι σε ψευδαίσθηση κάποιου studio, όμως βρίσκεσαι στο Μεταξουργείο, καθαρό κατά τα φαινόμενα.
Εισέρχεται η κοπέλα εντός δωματίου, μου δίνει υποτονικά τα ρέστα και κάθεται στο κρεβάτι, με πέρασε για αστυνομικό και μπαίνει ανάμεσα στα πόδια μου, για προκαταρτικά ούτε καν λόγος καθώς ήθελε να την αφήσω να κάνει την δουλειά της, ΚΑΠΟΤΑ ΣΕ ΠΕΣΜΈΝΟ ΠΟΥΤΣΟ, εδώ έπρεπε να βγάλω κόκκινη κάρτα καθώς επρόκειτο για μένα το μεγαλύτερο φάουλ, την κράτησα λόγω της βαρεμάρας μου και επειδή ήθελα να χύσω μια τόσο καλαίσθητη γκόμενα. Με εκείνα και με τα άλλα ξεκίνησε πεολειχία μονότονη κομπρεσέρ και κάτι έκανε, την τοποθετώ κανονικά της έγλυψα τα βυζιά και τον έβαλα μέσα, και όσο πιο γρήγορα την γάμαγα, εκείνη συμμετοχή με κλειστά τα μάτια και δυσφορία, μπας και επιτευχθεί καλύτερο αποτέλεσμα την στήνω στα τέσσερα με θεα την κωλάρα της, δεν ήθελε να την χουφτώνω αλλά να την πιάνω από την μέση, έχυσα να φεύγω και να φεύγει. Στο τσακ μπαμ έγινε καπνός με ένα ειρωνικό υφάκι.
Μακριά και αλάργα, όσο γκόμενα κι αν είναι αν αρκεί αυτό καλώς σε εσάς, αν η ίδια δεν βολεύεται με το δεκαρικάκι και θέλει περισσότερα, ας πάει στα περισσότερα να δει πόσα απίδια πιάνει ο σάκος, τα λεφτά βγαίνουν με αίμα και κάποιες δεν το εκτιμούν ή δεν το νιώθουν σαν γνήσιες τεμπέλες πόρνες σε κορμί και ψυχή. ΜΑΚΡΙΑ και ΠΟΤΕ ξανά από εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μέριλυν
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TZOYLI, diaithil1975 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2017
Ειχε παει και Φυλης στο 20αρι και πηρε τα @@ μου!!!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Πρεπει να απομακρυνθει αμμεσα και να παει στα τσακιδια!!!!
Σ'ευχαριστω παντως που εγραψες και εσυ τα ιδια με εμενα ακριβως απο κατω γιατι με εβγαζαν τρελο εδω....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
D
diaithil1975
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1