Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230115
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντιση με το Λιζακι λοιπον..πριν κανενα μηνα..μετα απ το 2ο μηνυμα μου..μου εστειλε το τηλεφωνο της και μετα απο εκει κ περα το κλεισιμο του ραντεβου εγινε ευκολα με 2-3 μηνυματα.Αν κ προτιμουσε ξενοδοχειο στα νοτια..δεν μου αρνηθικε τελικα να ερθει στο Bill που με βολευε!
Μπαινοντας στο δωματιο λοιπον το κοριτσι,αντικρισα ενα πολυ γλυκο μουτρακι, με προσεγμενη εμφανιση,στυλάτη,μεικ απ κ νυχακια στην πενα...(για τους λατρεις του ειδους) και γενικα μια κοπελα σαν να ηρθε κατευθειαν απο καφετερια της Γλυφαδας.. που οπως μου ειπε,συχναζει κ μεγαλωσε εκει!Απο κορμι εχουν ξαναειπωθει..μοντελε αδυνατο με κωλαρακι πεταχτο τουμπανο!Στα του αγωνα τωρα,παιχτικαν 2 γυροι, με φουλ συμμετοχη απο την Λιζα, χωρις να πει οχι σε τιποτα,και ενω στον 2ο την κουρασα αρκετα..με πολλες εναλλαγες στασεων , κ ξεπερασαμε κ λιγο την ωρα,δεν δυσανασχετησε καθολου.Προσκύνημα Επισης να πω οτι ηταν πεντακαθαρη κ μοσχομυριζε ολοκληρη,κ το μουνακι της ηταν γυαλι(ουτε μια τριχουλα)..για πολυ σπατουλαρισμα...!!!Μεγάλο χαμόγελο
Γενικα το κοριτσι αξιζει για εμενα,ανετα θα το ξανασυναντουσα οταν βρω χρονο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.619
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, koumanidas, ser2000 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2017
Ωραίος! Γιατί δεν εχουν μπει οι νέες φώτο στο προφίλ;;;;Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1