Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά επίσκεψη στο studio της Λ. Αθηνών 204.. Δεν θυμάμαι ακριβώς ημερομηνία, έβαλα μια ενδεικτική, κάπου εκεί κοντά..
Μεσημέρι προς απόγευμα φτάνω στο studio, μπαίνω στην είσοδο ανεβαίνω τα (κάπως πολλά είναι η αλήθεια..) σκαλιά και χτυπώ το κουδούνι. Μου ανοίγει η Τσατσά, η οποία ήταν ευγενέστατη, με λατινοαμερικάνικα χαρακτηριστικά.. Με ενημερώνει ότι υπηρεσία έχει εκείνη τη μέρα η Ζανέτ, η οποία ήρθε με χαιρέτησε και έφυγε. Ζήτησα το πακέτο με το 69.
Πλήρωσα, πήγα στο δωμάτιο, έκανα μπάνιο και περίμενα.. Λίγο αργότερα έσκασε μύτη η Ζανέτ, αρκετά χαμογελαστή και ευδιάθετη, συστηθήκαμε και άρχισε φιλιά στο σώμα και μετά το γυρίσαμε σε 69. Αρκετά καθαρή στην κάτω περιοχή και με καλή συμμετοχή εκ μέρους της. Φόρεσε σκούφο και άρχισε πίπα. Αρκετά καλή πίπα, αλλά δεν ήταν και η καλύτερη που μου χουν πάρει.. Στη συνέχεια ανέβηκα από πάνω της και λίγα λεπτά αργότερα ήρθε η κορύφωση και το τελείωμα.. Στη συνέχεια κάθισε δίπλα μου για κουβεντούλα και λίγα λεπτά μετά με χαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και έφυγε. Ύστερα έκανα μπανάκι και την έκανα και γω..
Μπορώ να πω πως ήταν αρκετά καλή η εμπειρία μου με τη Ζανέτ, η οποία αδικείτε από τις photo που έχει ανεβάσει, ειδικά τώρα που έχει αλλάξει και μαλλί (το χει κάνει ξανθό και λίγο πιο κοντό από ότι στις photo και ίσιο). Αν με ξαναφέρει ο δρόμος σε κάποιο από τα studio που δουλεύει, θα την ξανατιμήσω.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
19
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, nobodyelsebutme

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού