Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 20 10
Call-Girls 25206
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινη συναντηση με την κοπελα σε ξενοδοχειο της καλλιθεας έπειτα από εύκολη συννενοηση με το γραφείο.Ηρθε στην ωρα της ντυμένη κομψα με ένα μπεζ κοντο καλοκαιρό φορεμα.Η εμφάνιση της είναι καλή σε γενικές γραμμες,αδυνατο σωμα χωρις καμπύλες πεταχτο κωλαρακι και πρόσωπο με γωνιες και πράσινα ματιά.Εχει το ιδιο στυλ περίπου με την φιλη της την νελυ
Απ τον πρώτο λεπτο ήταν χαμογελαστη και επικοινωνιακη και έτσι κατάφερε να σπάσει τον οποίο παγο υπήρχε.Πηγε για μπανιο να φρασκαριστει και βγηκε ορεξατη και ξεκίνησε να με φιλάει σε ολο μου το σωμα στις θηλες μου και να μου δινει γλωσσοφιλα.Αρκετα καυλιαρικη η συμμετοχη της.Στην συνεχεια μου ξεκινησε μια μαεστρικη πιπα όλα τα λεφτα,τον καταπινει ολο μεσα στο στομα και τον ανεβοκατεβαζε σε έντονο ρυθμο ενώ μου ερειχνε λαγάνες ματιες και έγλυφε καΐλα την επίμαχη περιοχή.Οπως ηταν φυσικο το τελος δεν αργησε να ερθει στο στομα της οπου τα εφτυσε διακριτικα στον νυπτηρα
Ντουζακι και απ τους δυο μας και έναρξη δεύτερου γυρου με στοματικο και αλλαγή διάφορων στάσεων,ιεραποστολικο στα 4 και με αυτην από πανω,σε ολες τις στάσεις η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή με επιφωνήματα και δυνατες κραυγες(πρεπει να την ακουσε ολος ο οροφος) ενώ το τελος ηρθε παλι στο στομα της.Η ωρα ειχε ηδη περασει και δωσαμε ραντεβού για το μελλον.
Συνοψιζοντας η ινα μπορει να μια απλη κοπελα της διπλανης πορτα αλλα σε κερδιζει με την συμμετοχη της διοτι είναι ερωτικη και οι επιδοσεις της είναι σουπερ,σιγουρα θα την ξαναδω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού