Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Που λέτε να σας πω χτες τετάρτη βράδυ πολύ ησυχία και πολύ βαρεμάρα. Το λοιπόν ανοίγω το άλλο πορνο-σαιτ με τις βίλλες να δω τι παίζει... τίποτα, μια απ' τα ίδια. Η μόνη που λέω ίσως θα μπορούσε να με ξεκουνήσει ήταν η Κατερίνα την οποία δεν είχα ξαναδεί και είχα ακούσει και μια δυο κουβέντες. Οπότε ξεκινάω για βίλλα. Φτάνω στην περιοχή, κόσμο πολύ δεν είχε, αρκετούς ξένους, κάτι σέρβοι βούλγαροι κτλ κτλ. Μπαίνω στη βίλλα, η θειτσα μου λέει είναι σε πρόγραμμα θα κάνει κανα 20λεπτο. Α καλά τώρα τι κάνουμε; Περνάς απέναντι και τα κλασικά τσάρκες και καλά να περάσει η ώρα. Μπαίνω VIS9 είναι μια Ραϊσα, δεν μου γέμισε το μάτι, πάμε παρακάτω λέω να περάσει το 20λεπτο. Περνάς απέναντι πάλι, νάτο το free house. Μπαίνω μέσα βγαίνει μια περίεργη Αλίσα νομίζω. Έλα και δεν θα χάσεις, άρχισε το γνωστό τροπάριο, η καλύτερη κοπέλα είναι θα σου κάνει και δωρεάν μασάζ, τρίφτηκε και λίγο πάνω μου- να χαμε να λέγαμε... Εν τω μεταξύ πέρασε κι η ώρα άντε λέω ας πάω προς βίλλα σιγά σιγά. Βγαίνω από free house και πως μου βγήκε από συνήθειο πέρασα ξανά απέναντι αντί να πάω προς βίλλα. Και βρέθηκα μπροστά στο Μινώταυρου με Νικηφόρου γωνία. Άντε τελευταίο. Μπαίνω μου λέει η γνωστή τύπισσα περίμενε να δεις έχω κάτι καλό. Βγαίνει ένα μελαχρινό αστεράκι, καινούρια λέει και καλά Βανέσα από Ουκρανία μεριά, 2 μέρες έχει που ήρθε κτλ κτλ (τουλάχιστον ας την βαφτίζανε αλλιώς έχει καμιά δεκαριά Βανέσες από Ουκρανία στην περιοχή). Τέλος πάντων μου άρεσε αρκετά μπορώ να πω, ήταν πρόσχαρη χαμογελαστή όμορφη λεπτή ψηλή… Βγαίνω έξω περνάω απέναντι και άλλο δεν έχει πάω βίλλα. Περιμένω λίγη ώρα στο σαλόνι βγαίνει η Κατερίνα όμορφη δεν λέω αλλά σαν βαριεστημένη την είδα σαν κουρασμένη λίγο κοιμισμένη μου φάνηκε και δεν την επέλεξα, βγαίνοντας μου λέει ο τύπος που περιμέναμε μαζί να την δούμε: «μούφα ε;» ναι ρε φίλε κοιμόταν όρθια αυτή!… οπότε πέρασα απέναντι και πήγα πίσω εκεί που μου έκανε το κλικ.

Μπαίνω λοιπόν, μου λέει η θείτσα τα προγράμματα, ζητάω το 70 (ντουζ με την κοπέλα) να μου το κάνει 50, δεν δέχεται, μου προτείνει 50 γυμνό, δεν με ενδιέφερε, οπότε μπαίνω με το απλό 30αρι. Περιμένω στο δωμάτιο και κάποια στιγμή έρχεται η Βανέσα. Μου λέει έχει 1 μήνα εδώ αλλά μόνο 2 μέρες στο «σπίτι». 25 χρονών, ελληνικά γρι αλλά αγγλικά ξέρει. Μάλιστα δείχνει ορεξάτη και πολύ πρόθυμη. εγώ αρχίζω να φιλάω το ίδιο και αυτή. Στο στόμα δεν άφησε, μόνο 1-2 πεταχτά (ντάξει δεν περίμενα και γλωσσόφιλα…!) Δάκτυλο δεν ήθελε να της βάλω, δεν με ένοιαζε απλά ήθελα να τεστάρω τι δέχεται και τι όχι. Αρχίζει με μια αρκετά καλή πίπα που δεν το περίμενα, και ξεκινάει με cowgirl. Είχε πάθος το κορίτσι και προσπαθούσε για το καλύτερο. Πετούσε κάτι ρώσικα που και που, έλεγα και εγώ «ντα»… είχα φτάσει σε επικίνδυνο σημείο οπότε γυρίζουμε σε ιεραποστολικό… και μετά από λίγο της λέω να αλλάξουμε σε doggy όπου είχαμε τους τίτλους τέλους.
Ανακεφαλαιώνοντας
Στα συν η όρεξη και η συμμετοχή, ωραίο σώμα πρόσχαρη και όμορφη
Στα πλην ότι έβαλε αρκετή κρέμα γιατί ήταν οι 2 πρώτες μέρες και πονούσε όπως είπε (μπορεί και να ήταν τελικά). Το ότι δεν μιλα ελληνικά ίσως είναι μειονέκτημα για κάποιους… Επίσης πληθωρική δεν την λες, σε κάποιους είναι βασικό να έχει πιασίματα.
Φιλότιμη προσπάθεια θέλει δουλειά βέβαια, έχει ταλέντο και μπορεί να εξελιχτεί. Αν δείξει ενδιαφέρον και θέληση πιστεύω θα κάνει την διαφορά.
Θα είναι τα βράδια εκεί είπε.
Επειδή έχει και άλλη Βανέσα εδώ από παλιά, την βαφτίζω “Βανέσα chic”.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσα chic
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
429
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, sithlord, Πουτσαρας4 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού