Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Σονια ειναι μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη με ομορφο γλυκο προσωποΈρωταςΈρωταςΈρωτας , ισιο μαυρο μακρυ μαλλι , ωραιο μικρομεσαιο στητο στηθος , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακιΓλώσσα.Να πω την αληθεια δεν ειδα κατι αρνητικο στο σωμα της.Δεν ειδα δηλαδη κυτταριτιδα,ραγαδες,κοιλιτσα κτλ.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο σε στηθος και κοιλιτσα και σταση 69.

Με το που την ειδα στο σαλονι , σεληνιαστικαΈρωτας και το 20ρικο βγηκε αστραπιαια απο την τσεπη.Ξαπλωσα στο κρεββατι και περιμενα την κοπελα.Το δωματιο ειναι αρκετα καλο μετα την ανακοινιση.Γενικα ο οικος εγινε ωραιος μετα την ανακαινιση.Παλια ηταν αθλιος.Το κλιματιστικο δουλευε και ειχε δροσια στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα με μια λεπτη φωνη , αν και στο δωματιο δεν πολυμιλαει.Η κοπελα εβγαλε το στινργκακι της και καθισε διπλα μου.Εγω αρχισα να γλυφω τα πολυ ωραια στητα αγαλαματενια βυζακια της.Μετα αυτη αρχισε τα προκαταρκτικα.Μου εγλυφε τον λαιμο και το στηθος και εγω επαιζα επειφανιεακα με το μουνακι της και χουφτωνα το σφιχτο κωλαρακι της.Αυτη ταυτοχρονα επαιζε με το καυλι μου.Μετα τα προκαταρκτικα η κοπελα με ρωτησε αν θελω να μου παρει ακαποτη πιπα.Της απαντησα καταφατικα , εκανε ενα περασμα με μωρομαντηλο απο το καυλι μου και ξεκινησε την τσιμπουκοδρομια.Αυτη ηταν ξαπλωμενη στα πλαγια απο μπροστα μου και με πιπωνε.Ειχε ομως κλειστα τα ποδια για να μην βαζω χερι στο μουνακι της.Η πιπα της θα ελεγα ειναι μετρια.Δεν ειναι αδιαφορη αλλα δεν ειναι και πορνοσταρικη.Ειχε αρκετη χρηση χεριου.Βαθια δεν μπορει να τον παρει βαθια.Καποιες στιγμες επαιρνα την πουτσα μου και την βαρουσα στο στοματακι της και την γλωσσα της.Το θετικο ειναι οτι μου εριχνε ματιες οταν με πιπωνε.Η πιπα της ειχε αρκετα μεγαλη διαρκεια.Το βαζω και αυτο στα θετικα.Μπαλακια ομως αρνηθηκε ευγενικα να γλυψει.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και εγω την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το ξυρισμενο και ομορφο ροζ μουνακιΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα της.Πραγματικα εχει απο τα πιο ομορφα μουνακια που εχω δει.Και τα μουνοχειλα δεν εχουν ξεχειλωσει προς τα εξω.Εγλυφα το καθαρο μουνακι της και αυτη με κοιτουσε στα ματια.Αλλα δεν συμμετειχε ιδιαιτερα και δεν εβγαζε βογγητα.Δαχτυλο δεν με αφησε να βαλω μεσα στο μουνακι της.Με αφησε αρκετη ωρα να την γλυψω.Σταματησα απο μονος μου για να περασουμε στο κυριως μενου.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και εγλυφα τα βυζακια της και τον λαιμο.Αυτη ειχε βαλει ενα ωραιο αρωμα και μοσχολβολουσε.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Εβλεπα και το θεαμα απο τον καθρεπτη.Ειναι ομως αμαρτια να μην βαλεις στα τεσσερα τετοιο κορμι.Δευτερη σταση λοιπον το πισωκολλητοΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης.Αυτη στηθηκεΚατσικογάμης με το προσωπο προς τον καθρπετη.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη εβγαζε καποια χαηλοφωνα επιφωνηματα.Εβλεπα και τους μορφασμους πονου στο προσωπο της απο τον καθρεπτη.Οταν ενιωσα το τελος να πλήσιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ξαπλωσε στην ακρη του κρεββατιου και κρατουσε τα βυζακια της.Εγω τραβουσα μαλακια και εβλεπα την καυλοφατσα της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω πανω στα βυζακια της.Αυτη δεν εκανε μορφασμους αηδιας , οπως γραφουν αλλοι συναγωνιστες οταν την χυνανε.Της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετισε με χαμογελο και πηγε να κανει ντουζακι.

Συνοψιζοντας , η Σονια ειναι μια απο τις πιο ομορφες ιεροδουλες αυτη την στιγμη στην περιοχη της Φυλης.Περα απο την εμφανιση ομως συνδιαζει και καλες παρεχομενες υπηρεσιες.Κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Εχει καθαρο σωμα και ωραιο πεντακαθαρο μουνακι.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και ο ευγενικος τσατσος δεν μας ενοχλησε.Τα μονα αρνητικα ειναι οτι δεν γλυφει μπαλακια και δεν δεχεται τελειωμα πανω στο κωλαρακι της αλλα μονο στα βυζακια και την κοιλια.Γενικα ειναι μια ευγενικη , χαμογελαστη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη.Προτεινεται για λατρεις μοντελε πιπινιων! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2017
Xμμ... Γιατί αυτη η ωραία κριτική έχει βαθμολογία ..1 ?Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1