Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβάζοντας τις ελεγειακές κριτικές στην παρούσα ιστοσελίδα, είχα τις αμφοβολίες μου. Κι αυτό διότι πολλές φορές, αρκετοί συναγωνιστές, πιθανόν από έλλειψη εμπειρίας, πιθανόν από λιγωτική κάβλα μετά από ερωτική συνεύρεση με νεαρά τινά, γράφουν ότι τους περάσει από το όμορφο κεφαλάκι τους, διαστρεβλώνοντας πολλάκις την πραγματικότητα στο ονειρικό τους σύμπαν.

Στην περίπτωση της Αννούλας όμως, δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα: το κορίτσι είναι αληθινό, της διπλανής πόρτας, πιπινάκι φρεσκότατο (για τους ... ώριμους κυρίους εδώ μέσα Γερο-μύστης) και γουστάρει απεριόριστα αυτό που κάνει Ναι! Δεν είναι η μοντέλα που θα δεις στο φοτοσόπι, δεν είναι η κουκλάρα γκόμενα της Μυκόνου που τον παίζεις (οι νέοι, μην τρελαθούμε κιόλας...) για πάρτη της. Είναι όμως ΤΕΛΕΙΑ στο σεξ: η πίπα της αγγίζει βαθμολογίες άνω του 10 με τόνο, το τρίψιμο της με τα μπουτάκια κλειστά πάνω στο κεφάλι του χοντρομπαλά Οράτιου ήταν απίθανο (και παραλίγο να με στείλει εντός 3λέπτου Γλώσσα ) και το βλέμμα της το λάγνο, κολάζει και καλόγερο παλιαδερφή στο τρίτο πόδι...

Πέρασα απίθανα, τελείωσα άνετα 2 φορές (με μπόλικη κρεμούλα) μια στο στοματάκι της, μια στο κωλομέρι της (έστριψε όμως αμέσως το κεφαλάκι της για να στραγγίξει και τη 2η φορά το εμέσσον πέος μου) και είμαι σίγουρος ότι σε ένα μισάωρο ακόμα, αν το είχαμε, θα έπιανα παγκόσμιο ρεκόρ 3 εκρήξεων σε λιγότερο από 90'.

Σίγουρα θα την ξαναδώ: έχει γίνει πλέον το στανταράκι μου. Αν έδινε και το λεπτό αλλά λίγο επίπεδο κουλουράκι της, θα ήταν άριστα 10 στη συμμετοχή. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, black panther, vavylon και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού