Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564572
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας εδώ και αρκετό καιρό αυτό το υπέροχο κορμάκι της στις φωτογραφίες, λέω δεν πάει άλλο θα πάω να το τιμήσω. Πολύ όμορφο κοριτσάκι και από κοντά, ακριβώς όπως τη βλέπετε. Κωλαράκι για δάγκωμα ολοστρόγγυλο και απίστευτη, αψεγάδιαστη επιδερμίδα Ναι!. Μουτράκι και αυτό καλό, ναζιάρικο-πονηρό. Αποχαιρετισμός του πενηντάρικου από την τσέπη και έναρξη αγώνα. Σπατουλάρισμα για αρκετή ώρα να ανάψουν τα αίματα. Τοπ στάσεις ανάποδα από πάνω, πισωκολλητό, στα όρθια από πίσω και γενικότερα με ότι έχει να κάνει με την πίσω θέα που είναι καταπληκτική. Κατσικογάμης. Στις καθυστερήσεις μου φάνηκε ότι κλάταρε λίγο καθώς την έβλεπα να μορφάζει σαν να πονάει. Δεν την παίδεψα παραπάνω μιας και ήμουν αρκετή ώρα μέσα οπότε και μετά από λίγα λεπτά σφύριξα λήξη.

Συμπερασματικά πρόκειται για όμορφο κοριτσάκι με δυνατά της σημεία την επιδερμίδα της, το κωλαράκι της και το μακρύ της μαλλί για το οποίο γενικά έχω τρέλα. Ευδιάθετη, υπομονετική με καλή συμμετοχή και γενικά σωστή αντιμετώπιση στα ενδότερα. Το δωμάτιο λουξ, εξαιρετικό με όλα τα κομφόρ. Αξιοπρεπής συνεύρεση μπορώ σε γενικές γραμμές. Για μια φορά σίγουρα αξίζει μόνο και μόνο για την εμφάνιση. Καλά να περνάμε! Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Katy
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE, Butts και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού