Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Jasmine είναι ένα 20χρονο κοντοπουτανο από την κωσταντζα, μοιαζει αρκετα στο προσωπο με την Αννα κου.
Στο σαλονι είναι παιχνιδιαρα και καυλαντιζει, εχει και ένα πιρσινγκ στο κεντρο στο ανω χειλος.
Είσοδος της Jasmine στο δωματιο οπου με χαιρετησε με ένα μακρυ Γειαααααα σοουυυυυυ !!
Μιλησαμε για λιγο και μετα την ανεβασα από πανω μου και της ειπα να τριψει λιγο το μουνακι της πανω στον καυλωμενο
πουτσο μου, η Jasmine δεν κολωσε και ανεβηκε από πανω και ετριβε το μουνακι της πανω στο γυμνο ξεροχυμενο καυλι μου.
Τα γλωσσοφιλα επεφταν βροχη ενώ εγλειφα και τα μικρα στητα βυζάκια της,κατεβηκε πιο κατω και αρχισε ένα ακαποτο στοματικο
όχι τιποτα ιδιαιτερο χωρις περασμα από μπαλες.Κανει και 69 αλλα δεν δοκιμασα, το δερματακι απαλο και τρυφερο.
Περασμα καποτας και στησιμο του κοντοπουτανου στα τέσσερα οπου τον εφαγε αδιαμαρτύρητα,αισθηση από το μουνακι της καλη..
εβαλε κρεμα πανω στην καποτα και όχι στο μουνι της.Γυρισμα και σε κανονικη σταση οπου αγκαλιαστηκαμε και την γαμουσα
αργα και βαθια με τα γλωσσοφιλα να πέφτουνε βροχη παλι, την ωρα του τελειώματος ειχε γινει προσυμφωνια με την
κορασιδα οποτε με το +10 εξτραδακι της τα αρπαξε όλα μεσα στο στοματακι της.
Η υπηρεσια δεν ενοχλησε ουτε χτυπαγε πορτες κλπ.

Καλη σε εμφανιση η Jasmine περισσοτερο σε βαζει στο δωματιο η πουτανια της και το ναζι της, δεν κλεβει είναι δεκτικη
και αντεχει δυνατο γαμησι, δεν είναι φολα και σιγουρα θα περασετε καλα μαζι της. Αυτή ηταν η προσωπικη μου εμπειρια με τη Jasmine
ελπιζω να περασετε και εσεις το ιδιο καλα η και καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2017
Όνομα κοπέλας
Jasmine
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.433
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2017
Ρε φίλε γιατί ετριψες την πουτσα σου ακαποτα;Μαλακία
20 Ιουλίου, 2017
Να ξέρεις το κορίτσι είναι ρομαντικο...
Οπότε μην σε παρεξενεύει το " μετα την ανεβασα από πανω μου και της ειπα να τριψει λιγο το μουνακι της πανω στον καυλωμενο
πουτσο μου, η Jasmine δεν κολωσε και ανεβηκε από πανω και ετριβε το μουνακι της πανω στο γυμνο ξεροχυμενο καυλι μου."
Και συνέχιζες δε νομίζω να αντιδρούσε..
Αν είσαι και ομορφόπαιδο βέβαια..
21 Ιουλίου, 2017
Δλδ ρε δικε μου εγω στο 69 θα γλυψω τη πουτσιλα σου?..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3