Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Nika δεν ήταν στις προτιμήσεις μου για διάφορους λόγους, αλλα και λογο ωραρίου επελεξα την συγκεκριμένη. Βέβαια τα μάτια μου έχουν δει πολλά από κοντά, με θαυμασμό ή απογοήτευση, αλλά από τις εικόνες το σώμα της αφήνει πολλά υπονοούμενα.
Ανοίγω την πόρτα και παθαίνω, 1,80 με πέδιλο, χαμογελαστό μωρό, με κατάξανθα μαλλιά  όπως οι φωτογραφίες του γραφείου. Φόραγε και ενα σύνολο με ενα μπλουζάκι που διαφαίνονταν τα δίδυμα και ένα μίνι φουστάνι όλα τα λεφτά, επαθα πλάκα... δεν το περίμενα. Συστηνομαστε, τα αγγλικά της είναι μέτρια, άλλα καταλαβαίνει άλλα λέει αλλά αυτό δεν έχει καμία σημασία, σημασία εχει ότι μπροστά μου εχω ενα μοντέλο. Της προσφέρω ένα κρασί και  αρχίζω την χουφτώνω στον ποπο της, της αρέσει με αγκαλιάζει με φιλάει. Εδώ να πω ότι αν και η γκόμενά φιλάει ωραία φιλάει επιφανειακά και ενίοτε με χρήση γλώσσας, αλλά ακόμη και έτσι το φιλί της έχει ωραία αίσθηση. Γδύνεται, πραγματικά τέτοιο καλλιγραμμο σώμα πρέπει να έχω δει δύο ή τρεις φορές στην ζωή μου. Λεπτό κορμί, σοκολατενιο και απαλό δέρμα, 3αρια φτιαχτα διδυμακια ποπος αν και απίστευτος θα ήθελα να ήταν λίγο πιο καμπυλωτος αλλά και έτσι δεν με χάλασε. Την στήνω τα τέσσερα, αν και με χρήση δοντιού κάνει πολύ καλό στοματικό, με γλύψιμο ολης της περιοχής, η κοπέλα είναι τσόντα. Την ξαπλώνω ανάσκελα τι να πρωτοθαυμασω !! δεν ξέρω πόση ώρα έμεινα εκεί αλλά το θαύμασα δεόντως. Ακούγοντας την μικρή να αναστενάζει, ήρθε η ώρα πότε GFE διάθεση πότε με PSE διάθεση με τον ιδρώτα να ρέει στα κορμιά μας και την μικρή να μου λέει fuck me boss fuck me συνέχεια και συνέχεια....
Εν κατακλείδι πέρασα υπέροχα με το μωρό, όμως θα ήθελα να φιλούσε πιο αισθησιακά όπως είπα και πιο πάνω και η αίσθηση της βιασύνης για να πάει στην επόμενη βιζιτα που όμως την τουμπαρα χωρίς αντίρρηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maniouel, chicharito και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2017
Τράβηξες το δέκα το καλό ... Ναι!
20 Ιουλίου, 2017
Προσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2