Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Έλενα την είχα μαρκάρει εδώ και δυο βδομάδες που περιπλανιέμαι στα μπουρδελα των Αθηνών αναζητώντας ενα δυνατό εργαλείο για να ευχαριστήσω το λουτσο μου.
Η κοπέλα από εμφάνιση είναι οπως την εχουν περιγράψει όλοι οι προηγούμενοι. Ένα Ρωσικό ξανθό κανόνι με μικρή ομως συμμετοχή στο γαμησι. Σα να οδηγείς μια Porsche με επιδόσεις Opel...
Πάντως από τις 100 πουτανες που εχω δει στα σαλόνια των οίκων τον τελευταίο μήνα την κατατασσω στην πρώτη τριάδα (λογω εμφάνισης και μόνο) με βάση τα δικά μου γούστα και την ιδιαίτερη προτίμηση μου στις ξανθές.
Γι αυτό και μόνο έσκασα το εικοσαρικο στην ευγενέστατη τσατσα γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι δεν θα συναντήσω κάποιο μουναρο που θα με βάλει στο βρακι του και θα ξεχασω τ όνομά μου, αλλά μια ψυχρή επαγγελματία που προσπαθει να δικαιολογήσει το πουτανοκαματο.
Το δωμάτιο μέτριο, λίγο καταθλιπτικό λόγω υπογας αλλά χωρίς πρόβλημα καθαριότητας. Η πίπα του μωρού σχεδόν αδιάφορη και με το λάστιχο πανω αν την άφηνα μέχρι σήμερα δεν θα καταφερνε να μου τον ανορθώσει. Έτσι αναγκαστικά ανέλαβα δράση και την πέταξα σχεδον βίαια στα ανάσκελα. Δοκίμασα Άλλες τέσσερις στάσεις χωρίς η Ελενίτσα να δυσανασχετεί οφείλω να ομολογήσω. Το ίδιο και οταν τη σφυροκοπησα με δύναμη στα 4 οταν δεν έβλεπα να τελειώνω. Βασικά πιστεύω ότι δεν θα τελείωνα ποτέ αν δεν έβλεπα στον καθρέφτη το μουναρο που γαμουσα. Το καλοσχηματισμενο κορμί της και η ομορφιά μοντελας ηταν που πυροδότησαν τα μπαλάκια μου όσο κιαν προσπαθούσε η γκομενα να τα γαργαλησει. Μόνες καλες στιγμές της κάποια μικρά επιφωνήματα και ενα " Έτσι! Γάμα με μωρό μου" που άκουσα απ τα χειλακια της.
Η ουσία είναι ότι πήρα αυτό που ζητούσα. Μια συνεύρεση με μια μουναρα και όχι κάποιο από τα μπάζα που κυκλοφορούν στα ρδελα και δεν θα γαμουσα ακόμη κι αν με πλήρωναν. Γι αυτό και μόνο θεωρώ ότι τα λεφτά μου επιασαν τόπο.
Επίσης να τονίσω την άριστη συμπεριφορά της τσατσας που την πετυχα στην έναρξη της βάρδιας, περίπου στις 6 το απόγευμα και ειχε τρελό κέφι για κουβεντούλα και χιουμορακι...αν το ίδιο κέφι ειχε και το Ελενακι στο κρεβάτι θα ειχα κάνει επικό γαμησι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Theios Man
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kavouras13, nobodyelsebutme, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2017
Από τα πολύ δυνατά μουνιά της πιάτσας και γαμιέται δυνατά χωρίς κλεψιές και μαλακίες.
05 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σύμφωνο με το φιλο tsakonan!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2