Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
συνάντηση με την κυρία περίπου πριν 10 ημέρες στο lacoba.
χτύπος στην πόρτα ανοίγω και μπαίνει μέσα στο δωμάτιο μια γυναικάρα άνω του 1,85 cm με τα τακουνιά αν και είμαι πάνω από 1,80 αισθάνθηκα αμηχανία τέλος πάντων με ένα φόρεμα πολύ σικάτο που εμφάνιζε τα πλούσια ελέη του μπούστου της και τα μακριά της πόδια ..
κατεβαίνει από τα παπούτσια και ησύχασα λέω τώρα νορμάλ λίγο κουβεντούλα και βγάζει η κυρία το φόρεμα και αποκαλύπτει ένα ωραίο σετακι εσώρουχα που μέσα από το σουτιέν ξεχείλιζαν αυτές οι ωραίες βυζαρες τα βγάζει και πάει για ένα ελαφρύ φρεσκάρισμα,
βγαίνει έξω με την πετσέτα να αδυνατεί να καλύψει αυτό το κορμί και πάμε στο κρεβάτι ξεκινά η κυρία μια πίτ[π]α μαεστρία που των εξαφάνιζε όλον γέρνει στο κρεβάτι και ξαπλώνει όσο χωράμεψηλοί και οι δυο…
άντε να βολευτούμε μετά πολλά έγινε η πρώτη κατάθεση στης υπεροχές αυτές βυζαρες ,που παρά τα χρόνια στέκονται πολύ καλά,
μπανακι χαλαρώνω και πάμε δεύτερο γύρο στο μυαλό μου τριβέλιζε όμως να φάω αυτό τον κωλο λάτρης γαρ με τα πολλά την πείθω και κάνω μια βύθιση σε ένα πολύ ωραίο κωλο με ωραία αίσθηση σε λίγο βγήκα την πήρα για λίγο ακόμη στα τέσσερα και μετά ήρθε το τέλος στο στόμα της που τα πηρέ όλα,
στο μπάνιο τα έφτυσε…
μπανακι κουβεντούλα και αντίο στο τέλος χαλαρώνοντας μέχρι να φύγω αναλογίστηκα πως αυτή η γυναίκα πριν 20 χρόνια στην Ρωσία όπως μου είπε ότι από εκεί είναι,
θα πρέπει να είχε πετάξει πολλά μάτια έξω,
που και εδω ακόμη ακουμπώντας πιστεύω τα 50 πια είναι εντυπωσιακή χωρίς πολλά πολλά στο ραντεβού.πάντως ήταν μια χαρά.
μια δοκιμή σίγουρα θα πείσει πολύ κόσμο να την τεστάρει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
anon.
Μέγας
Εγγραφή:
21 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
19.121
Πόντοι:
4.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Μωυσής, spunky13 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2017
Σου εδωσε κωλαρακι η Marta!!! Μπραβο ρε φιλε. Γερο-μύστηςΝαι!
22 Ιουλίου, 2017
Ακόμα παίζει μπάλα η Μάρτα αυτη την πηρα κανα 2 φορές πρίν σχεδόν 7.8χρόνια που ήμουν νέος αυτή ηταν πανω απο 45 τότε Τωρα πρέπει να είναι κοντά στα 60 κολο τότε δεν έδινε ούτε με έξτρα έδωσε τωρα μπράβο στα γεράματα της ρε που της βρίσκουν αυτές μπράβο πάντως αφού πέρασες καλα όλα οκ..
S
sohoviz
14 Σεπτεμβρίου, 2017
η μαρτα οντως είναι γυναικαρα στην εμφανιση από υπηρεσίες όμως είναι πολύ χλιαρη,αναλ δινει σε ολους αρκει να πληρωσεις συν 20 ευρω,τα εχω ξαναπει αυτά και εγινα πλεον γραφικος χωρις να εχω κατιεναντιον της την εχω τιμησει 4 φορες από το 2013 εως 2015.cif,cim δεν κανει cob κανει,τουτεστιν 60συν 20αναλ συν 25 χοτελι μας παει στο εκατον πεντε την ωρα για μια ρωσιδα 55 φευγα χρονων οσο δεν αντιστεκόμαστε σε τετοια φαινόμενα αδερφια θα τα βρουμε μπροστα μας.....
15 Σεπτεμβρίου, 2017
greekarmy εσυ σαν γαιδουρας γραφεις για ολες κοπελες το ιδιο.μονο η φιλη σου Λιλι βασιλισσα.
15 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν είμαι γάιδαρος γιατι σου εδωσα τέσσερις φορες μεροκαματο και όταν μια κοπελα είναι χλιαρη και βιαστικη,δεν μου λεει,το ξερεις εγω δεν σε αποκαλεσα γαιδουρα παροτι σε πληρωσα,το ξερεις και η ιδια ότι γυναικες στην ηλικια σου στην χωρα σου οι αντρες όχι μονο δεν τις πληρωνουνε ουτε τις φτυνουνε και πολλες τις σκοτώνουνε σαν τα γερικα αλογα,,,βρηκατε εδώ στην ελλαδα πλουσιο μεροκαματο στα 50-55 και την ειδατε καποιες αντι να μας ευχαριστειται μας βριζετε και από πανω, θα σε συμβουλευα παροτι εχεις πολλα χρονια στην ελλαδα και ουτε καλα ελληνικα ξερεις,να παρει έναν μεταφραστη να στα μεταδωσει από τα σοβιετικα στα ελληνικα ,να καταλάβεις τι γραφω,,,,,.....
15 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υγ μην βαζεις ποντιο λαζο να απανταει για σενα,,,,,,,,,
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6