Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εδώ και καιρό χρωστάω μια κριτική για αυτή την υπέροχη γυναίκα.
Η ημερομηνία ενδεικτική. Μετά από τις τόσο όμορφες κριτικές είπα κι εγώ να δοκιμάσω τη Μόνικα.
Με το που ανοίγει η πόρτα βλέπω μια πανέμορφη γυναίκα, ψηλή, υπέροχα ντυμένη με φόρεμα και γόβες ψηλοτάκουνες, μακρύ μαλλί, μια πραγματικά εντυπωσιακή γυναίκα που
αν την έβλεπα στο δρόμο θα σταμάταγα και θα τη χάζευα για ώρα...
Μπαίνει μέσα συστήνεται και με παίρνει αγκαλιά, φιλιόμαστε για ώρα και πραγματικά δεν ήθελα να την αφήσω απ'τα χέρια μου.
Μπαίνει για μπανάκι πρώτη και ακολουθώ κι εγώ. Να πω εδώ ότι στην καθαριότητα το 10 είναι λίγο για τη Μόνικα. Είχε μαζί της ΤΑ ΠΑΝΤΑ από προιόντα
καθαριότητας και ήταν τόσο σχολαστική, προσεκτική και πεντακάθαρη που πραγματικά σε αυτό τον τομέα παίρνει άριστα με τόνο.
Ξεκινάμε με δική μου περιποίηση, όπου χάρηκε ιδιαίτερα και το έδειξε με κάθε τρόπο και πολύ αληθοφάνεια και μετά ανέλαβε εκείνη και εκεί σταμάτησε ο χρόνος !!!
Δεν έχω νιώσει καλύτερα σε πίπα, πραγματικά απίστευτη, πρώτη φορά κατάλαβα τι είναι το DT και ένιωσα τόσο όμορφα που δεν άντεξα και πολύ, κατέθεσα στο στόμα της
με ένα πολύ έντονο οργασμό... χαλαρά και ήρεμα τον στράγγιξε μέχρι τέλους και μετά πήγε ήρεμα στο μπάνιο.
Μπανάκι κι εγώ, λίγη κουβέντα και πολύ σύντομα (με τα χάδια της και τα φιλιά που ανταλάσαμε) είμαστε έτοιμοι ξανά. Τα φιλιά της είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, βαθιά με τη γλώσσα της να ψάχνει συνεχώς
τη δική μου και δεν τα τσιγκουνέυεται καθόλου.
Αυτή τη φορά ανέβηκε εκείνη από πάνω και πήρε την πρωτοβουλία. Πολύ καλή αίσθηση και πολύ στενό νινάκι, με φίλαγε και χάιδευα το υπέροχο κωλαράκι της και τα μικρά βυζάκια της.
Τελείωσα μέσα της μετά από λίγη ώρα και λίγες εναλαγές.
Ντουζάκι ξανά και χαλαρή κουβέντα ξανά. Είναι πολύ ωραίο τυπάκι με χιούμορ και πολύ καλή διάθεση στην κουβέντα, είναι εκεί μαζί σου κάθε δευτερόλεπτο.
Ούτε κινητό κοίταξε, ούτε τίποτα, με κοιτούσε στα μάτια και κάθε λεπτό ήταν μαζί μου 100%.
Δεν πέρασε πολύ ώρα και αρχίσαμε πάλι τα φιλιά και τα χάδια, όπου κατεβαίνω για δεύτερη φορά να την περιποιηθώ και μετά από λίγο αναλαμβάνει εκείνη εμένα. Αυτή τη φορά δοκιμάσαμε
περισσότερες στάσεις, μεταξύ αυτών και reverse cow girl, όπου ήταν υπέροχο και τέλος πάλι μέσα της.
Έχει υπέροχο σώμα, είναι φοβερά ευκίνητη και ευλύγιστη, παρά το ύψος της και πάντα προσπαθεί να πάρει την καλύτερη στάση για να σε ευχαριστήσει.
Μετά και το τέλος του 3ου γύρου, την ώρα που πήγαινε στο μπάνιο, πήγα να βγάλω τα χρήματα για να τα αφήσω κάτω από το κινητό της και με είδε.
"Δεν τελειώσαμε ακόμα μου λέει, (ενώ είχαν μείνει σχεδόν 10 λετπά) μην βιάζεσαι". κάναμε μπανάκι και οι δυο, κάτσαμε αγκαλιά και συζητήσαμε λίγο ακόμα και μετά χαλαρά ντυθήκαμε
για να φύγουμε. Σε καμία στιγμή δεν κοίταξε το ρολόι, άγχος είχα μόνο εγώ με την ώρα...
Ήταν μια από τις καλύτερες συναντήσεις που έχω κάνει στη μικρή μου καριέρα, με ένα κορίτσι που αξίζει πραγματικά.
Το μόνο σίγουρο πως θα την ξαναδώ...
Οι βαθμολογίες είναι οι ανώτερες που με αφήνει το σύστημα να βάλω
Στο σώμα παίρνει άνετα 9,5 (για πετίτ lovers)
Στη συμπεριφορά, επικοινωνία, συμμετοχή 10 καρφωτό
Στη σχέση τιμής απόδοσης 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Fragkiskos7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
278
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, napoleonV1 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2017
Άλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας.....

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1