Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από πληροφόρηση ότι στο έρως βρίσκεται η Λολίτα και βλέποντας φωτογραφίες της στο φόρουμ αποφάσισα να περάσω.
Η ημερομηνία είναι προσεγγιστική καθως δεν θυμάμαι ακριβώς ποια ημέρα ήταν αλλά την εβδομάδα.
Η Λολίτα μου παρουσιάστηκε αμέσως με πολύ όρεξη καθώς δεν είχε κάποιον άλλον πελάτη και συγχρόνως η τσατσά μου είπε ότι το απλό πρόγραμμα είναι στα 30 ευρώ
Περαιτέρω δεν ρώτησα καθώς ήμουν αποφασισμένος ότι θα περάσω με το απλό πρόγραμμα καθώς δεν γνώριζα τις υπηρεσίες της κοπέλας στο δωμάτιο.
Η Λολίτα έχει ύψος 1.60-1.65,είναι μελαχρινή με μακριά μαλλιά χωρίς παραπανίσια κιλά με σφιχτό σώμα και δυάρια βυζιά και γύρω στα 20-25 χρόνων.
Πέρασα στο δωμάτιο και μέχρι να ξεντυθώ ήρθε στο δωμάτιο και καθώς μιλούσαμε άρχισαν και τα αισθησιακά αγγίγματα από μέρους της αλλά και από μέρους μου χουφτώνοντας κώλο και βυζιά χωρίς καμία παραπόνεση εκ μέρους της αφού φαινόταν και πολύ ορεξάτη.Ξαπλώνοντας στο κρεβάτι και καθώς είχε έρθει η πολυπόθητη στύση πέρασε προφυλακτικό και συνέχισε με μια μέτρια πίπα έως και κακή -το μόνο μείον της- ενώ εγώ δεν χόρταινα να χουφτώνω τα βυζιά(δεν έκανε καμία κίνηση ώστε να μην μπορώ να την ακουμπάω σε επίμαχα μέρη ούτε μου είπε κάτι.Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό με καλή αίσθηση στο μουνάκι της που είναι αρκετά στενό και αλλάζοντας πάλι στάση ήρθε το τέλος στα τέσσερα.
Η κοπέλα έκατσε για λίγο στο δωμάτιο καθώς πλενόμουνα στον νιπτήρα και συνεχίσαμε την κουβέντα που αρχίσαμε στην αρχή,αλλά εγώ επειδή βιαζόμουν δεν το συνέχισα για πολύ.
Η κοπέλα συνδυάζει ένα καλό πακέτο όμορφης εμφάνισης και καλής διάθεσης στο δωμάτιο που σίγουρα με κάναν να πιστώ ότι αξίζει να την επισκέπτεσαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
393
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Glikoula, GioCha και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού