Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά την τρελή ξενέρα που έφαγα εδώ :
http://www.xe.gr/health/MASER%7Cad-325984477.html και αφού έφυγα άχυστος (εδώ η κριτική https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=812.msg7693593;topicseen#new) έπρεπε κάπου να αδείασω... Και επειδή είχα διαβάσει διθυραμβικές κριτικές για την Τζασμίν αλλά δεν την είχα δοκιμάσει είπα να περάσω... Δυστυχώς όμως πλήρης απογοήτευση!!! Άλλη μια επιβεβαίωση πως οι Ρουμάνες είναι για τον ΠΟΥΤΣΟ Καλαμαριά!!

Εμφανισιακά δε λέω είναι ΑΚΡΙΒΩΣ του στύλ μου... κοντοπούτανο ξεκάθαρα πετιτ... μου μοιάζει ΠΑΡΑ πολύ με την Ρουμάνα Αλέξια (πρώην ΑΝΚΑ) που είναι δίπλα στο Φυλής 61... Θα τις έκανα και ξαδέλφες έστω...

Πήγα 23:00 στο -δέλο, και ήρθε 23:20 στο δωμάτιο.... Άκουσα και από τον τσάτσο ότι 00:00 τέλειωνε η βάρδια της...

ήρθε, κρύωνε από το a/c πήγε έφερε κοντρολ το κλείσαμε (και εγώ να πω την αλήθεια δεν το πολυήθελα), ήρθε δίπλα στο κρεβάτι, της ζήτησα να βγάλει τα πέδιλα (το έκανε οκ...) και μετά οι ξενέρες φούλ...
αξύριστο μουνί απεριποίητο,
αξύριστα πόδια,
πήρε πίπα με καπότα (που το ήθελα) αφού με ρώτησε κακήν κακώς ξαπλώνω και μου κάνει 2-3 βαρετά γλειψίματα
μετά τις λέω να ανέβει από πάνω και τρώω ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ξεγυρισμένο ΟΧΙ....
μου γυρνάει και μου λέει να μπω με το ζόρι ιεραποστολικά...μπαίνω με βλέπει που κάπως ξενερώνω και μπαμ μπουμ μου λέει "άντε έλα στα 4" λες και μου έκανε χάρη....
γυρνάει (δε λέω... έχει κωλαράκι από αυτά που μου αρέσουν...πετιτ) και την γαμάω λίγο άντε να χύσω να τελειώνουμε σε τέτοια φάση...

Σηκώνεται , ντύνεται και με χαιρετάει με μια πολύ πιο λεπτή φωνή τελείως ειρωνεία φάση όμως ρε παιδιά... απαντάω κι εγώ κάπως ειρωνικά "ναι ναι γεια σου..." και ξαναπαντάει "γεια γεια" με λεπτή φωνή σε φάση κοροϊδία....

Τι να πω.... χάλια μέρα η χτεσινή.... Απορώ πως δίνονται ΤΟΣΟ φοβερές κριτικές για αυτή την Ρουμανοξεπέτα ειλικρινά....
Ευτυχώς που είχα πάει καυλωμένος και άχυστος από το προηγούμενο μασαζ-φόλα και κατάφερα και καύλωσα και έχυσα...
Μπορώ να δώσω ένα ελαφρυντικό ότι τέλειωνε η βάρδια και αν δεν κάνω λάθος δουλεύει και πρωί η κοπέλα... Ίσως τα είχε φτύσει δε λέω....
Αλλά απτην άλλη αφού μας μένει και ένα 20λεπτο σχεδόν να τελειώσουμε τη δουλειά και ουσιαστικά είμαι και από τους ψιλοτελευταίους πελάτες της βάρδιας, ε κάνε λίγο υπομονή ρε ξεκώλι... μην έχεις τόσο χάλια συμπεριφορά...

Ο τσάτσος ο Βασίλης που μιλάει πολύ ... στο τέλος κρυμμένος μέσα... αν έβγαινε και με ρωτούσε θα έτρωγε και αυτός ένα χέσιμο αλλά τες πα...

Τι να πω... καταλήγω πως οι ΡΟΥΜΑΝΕΣ είναι τεράστιες ξεπέτες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζασμίν
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alex19722, black panther, nikos708 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2017
Κοιταει εμφανηση η συγκεκριμενη τυπε μου Κουλ
20 Ιουλίου, 2017
Απο πακετο σε πακετο σε παει...αναθεωρησε τη φαση μπουρδελο..βρες κανα νταρντανομιλφονι κ γενικα γαμα μονο στα 4..να χεις θεα μονο εσυ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2