Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487268
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλά ε!! Ώρες ώρες έχω πολύ πλάκα. Γελάω με τον εαυτό μου.
Πάντα αποφασίζω από το σπίτι ποια κοπέλα με ενδιαφέρει και την ακολουθώ όπου δουλεύει για τα περαιτέρω.
Αλλά όταν μπαίνω στο σαλονάκι κάνω πως δε ξέρω ούτε ποιες δουλεύουν.
Και πάντα περνώ καλά!! Μωρέ μπράβο ! Κόψε κάτι . _Εντάξει όχι και πάντα. Γιατί τα γράφω αυτά?
Πάω που λέτε Ηλιού για δουλειά τη προηγούμενη της επίσκεψης, κάνω δουλειά μου , περνώ από το 82 έχω κεντράρει Τούρκικο στόχο Σαμίρα ....άκυρο... μεταβολή και μετρό.
Λέω δε γαμιέται ας πάω Βουλιαγμένης.(έλα όμως που δε θυμάμαι τι παίζει εκεί)
Μπαίνω στο 238 και βλέπω μια θηλυκή γυναίκα, όοοοομορφο πανάθεμά το να με κοιτάζει λάγνα και από τη σαστιμάρα μου ακούω τη τσα του να λέει Ναόμι. (τάχει ο κλέφτης στο μυαλό του τα θωρεί και στ' όνειρό του, είχα Πάει Ναόμι στη κατεχάκη δυο μέρες πριν) τη Νάνσυ την είχα στα υπ'όψιν απο το σάιτ.
Τι στο διάαλο λέω γέμισε η Αθήνα Ναόμες?
Τέλος πάντων κλειδώνω στόχο αλλά λέω γεια σας. _Που πάτε φεύγετε. _ Ναι θα περάσω αύριο.
_Μα αύριο δε θάναι εδώ η κοπέλα , θα δουλεύει αλλού! _Ε και γω αλλού θα πάω όπου δουλεύει η κοπέλα...
και σπώ κάτω. Ηταν να περάσω κι από Ισμίνης... μπα .. πα να φύγω λέω .. κι έφυγα.
Την άλλη μέρα στις 8.30 χτυπώ το κουδούνι στην Τριγγέτα και μπαίνω στο σαλόνι (με τήν ιδια χθεσινή μπλούζα).
Μέσα στο σαλόνι δεν υπήρχε άλλη ψυχη και αμέσως μου παρουσιάζεται η Νάνσυ.
Περίπου 1.62 στο ύψος μελαχροινή όπως στις φωτογραφίες αλλά πιο θηλυκή . Δεν αποτυπώνουν νομίζω το νάζι και το χαμόγελο της κοπελιάς. Η άλλη λέει είναι στο δωμάτιο. Κι είχα μια σκασίλα. δε θυμάμαι ούτε ποια ήταν.
Ανεβείτε πάνω στο 2 μου λέει η κυρία βαρεμάρα, (με κατάλαβε μωρέ πως είμαι καλό κοπέλι)ανεβαίνω και....σε 5 ...
Ερχεται η Νάνσυ. Και δε ξερει Ελληνικά. Ε και την αρχίζω τα νοήματα. Επεσε το γέλιο της αρκούδας, άντε να της πεις "δεν ηρθα γω εδώ να σου μάθω Ελληνικά, για άλλη δουλειά ήρθα".
Μ' αυτά και με τ΄άλλα ... τσούπ.. γκλούπ αλλά όχι όλον.. τον μισόν. Με το ένα χέρι της κρατούσα το βυζι (Τι βυζί ειν αυτό θέ μου , χυτο και φτιαγμένο για τη παλάμη μου, ούτε μεγάλο να χάνεις το μισό , ούτε μικρό να περισσεύει η μισή παλάμη, κάλυψη 100 τοις εκατο μιλάμε) και μέ το άλλο της πιέζω το κεφάλι προς τα κάτω και ΩΩΩ!! Παναγιώτης ο Δεσπότης!! Θου Κύριε...
Επίσης φανταστική αίσθηση στο σεξ, πολύ γλυκιά, η κοπέλα συμμετείχε και έδειχνε να το ζεί.
Στο τέλος χαμογέλασε και τα μάγουλά της πέταξαν δυό μικρα μηλαράκια κάτω ακριβώς απο τα μάτια εμφανίζοντας ενα πρόσωπο γλυκό που οι δυο ματάρες της σου έλεγαν _Πέρασες καλά?.
Τη φίλισα στο μάγουλο (πιο ρομαντικό το βρήκα) και έκανα να σηκωθώ . ( Ε! τι στο διάολο πάλι τα νοήματα θα ξεκινούσα?)
Με φίλησε δείχνοντας μου με το χέρι της ότι ακόμα είχα στύση, τη ξαναφίλησα και αποχώρησε.
Τυχεροι Αθηναίοι !!! Οσοι δε περάσατε σπεύσατε ταχέως.... δε θα το μετανοιώσετε. !!!!
Να περνάτε καλά... και να ρθείτε στη Κρήτη διακοπές να περάσετε καλύτερα.!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.219
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, downunder, young_blood και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού