Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οχτω και κατι ..σουρουπωνε..κατεβαινα την Ιασωνος αποφασισμενοςMoney MouthΠεριεργες χημικες διεργασιες γινοντουσαν με ταχυτατους ρυθμους στο κεφαλι μουMoney Mouth..μη ελεγχομενεςMoney Mouth
Εδω και καμποσο καιρο την ειχα μπανισει.το τι στον πουτσο με εκανε να θελω να την γαμησω κιολας ακομη δεν εχω καταλαβει,ουτε τωρα που τη γαμησαΘυμόςΙσως ειναι η αναγκη για μια ισχυρη δοση καλτιλας,για μια ενεση αδρεναλινης,οπως οταν κανεις κατι επικινδυνο και θες να αποδειξεις στον εαυτο σου οτι θα τα καταφερειςMoney Mouth
Τυπικα και μονο μπηκα σε 4-5 μπουρδελα στην κατεβασια και μετα ανοιξα βημα.Ιασωνος 46Α,αριστερα.Μπηκα καρφωτος.Η τσατσα ελεγε το ποιημα σε εναν καθισμενο..'Δημητρα,Ελληνιδα,ελευθερο τσιμπουκιΘυμός,μουνακι,κωλαρακι,τελειωτικο στο στηθος'.Αντι να φυγω τρεχοντας Εμμμμενοιωσα και ανακουφισμενος επιπλεον που ηταν εκειMoney Mouth
Βγηκε και η Δημητρα..οκ,κοντη,χοντρη με πατσες να κρεμονται απο διαφορες κατευθυνσεις,σωσιβια τυπου πιρελιMoney Mouth,ξανθουλα με τα μαλλια κοτσο και γυαλακια.φατσα εντελως μετρια , βυζαρες και εντελως τυπικο σαλοναρισμαMoney MouthΠαρολο που κατι τετοιες τις πετυχαινεις στο μετρο καθε μερα και μπορεις με σχετικη ανεση να τις γαμησεις εγω ηθελα και απο πανω να πληρωσωΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Με συνοπτικες διαδικασιες εδωσα στην ευγενικη τσατσα ενα ταληρο και 5 μονοευραΝαι!και μπουκαρα στο μεσαιο δωματιο αριστερα.Μικρο σχετικα,με ενα ημιδιπλο κρεβατι,χαμηλα τον νιπτηρα,χωρις κρεμαστρα αλλα με καρεκλα για να ακουμπησεις τα πραγματα σου.
-Αν θες πες μου να κλεισω το aircondition μου ειπε η τσατσα βαζοντας με
-μπα,αστο και βλεπουμε
Κατουρησα,πλυθηκα και ξαπλωσα με την τσαπου να κρεμεται περιμενοντας να παρω γκροβερακιMoney Mouth
-τι στον διαολο μου συμβαινειΧμμμ;στοχαζομουν
Αφου πηγε πρωτα σε εναν αλλο τυπο ηρθε και σε μενα..
-γεια σου
-γεια σου Δημητρα,τωρα εσυ εισαι ΕλληνιδαΧμμμ;
-ναι,αμε,απλα με νομιζουν για ξενη λογω χρωματων,η μανα του πατερα μου ειναι απο ρωσια και απο τη μανα μου ειμαι απο τον ΠυργοΕμμμμΣτο μεταξυ παιζει να λεει αληθεια,μιλαει απταιστα ελληνικα αλλα και το στυλακι της ειναι τουλαχιστον αληθοφανες αν οχι αληθινο.
Εβγαλε σουτιεν και στριγκακι και αρχισε να παιζει την ηδη ατσαλωμενη μου ψωληΝαι!της εκανα νοημα να περασει την καποτα και να αρχισει να πιπωνει.τον ρουφηξε με τη μια.με λαιμαργια αρχισα να χουφτωνω τις βυζαρες της με ενταση ενω αυτη τσιμπουκωνε αδιαμαρτυρητα.της επιασα με δυναμη την κοτσιδα και της πιεσα το κεφαλι να τον παρει ολο μεσαΝαι!δεν μπορεσεΚεφάλι σε τοίχο! αλλα προσπαθησεΚαπέλο
Τσιμπουκωνε φιλοτιμα.ο καιρος ομως να παρω κωλοτρυπιδι πλησιαζε απειλητικαΓερο-μύστης
-γυρνα ρε Δημητρα στα 4..
δεν πηρα το ρισκο να την βαλω ανασκελα.το στρωμα λιπους πανω απο το μουνι φανταζε απαγορευτικο για καθε αποπειρα διεισδυσηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
Πηρε καλη σταση στα 4.ο κωλος στο καταλληλο υψος.της τον καρφωσα μονος αρχικα στο μουνοτρυπιδι.ελεγα να παω κατευθειαν για κωλο αλλα αποφασισα να δω τι παιζει και με μουνιΕμμμμδουλεμενο μουνι,ψιλοαδιαφορο.στην αρχη εκανε την μουγγη,αρχισα να ανεβαζω ομως και αρχισε τα βογγητα.Ο πανδαματωρ χρονος ομως ηταν αμειλικτοςMoney Mouth
-θα στον βαλω στον κωλο τωραΝαι!
-αν μπειMoney Mouth
με ζωσαν τα φιδιαΘυμός
-τι αν μπειΧμμμ;δεν εχει τετοια..
τον εβαλα στην τρυπα της.πιεσα ελαχιστα.μηδενικη αντιστασηMoney Mouthμε μια κινηση μπηκα θριαμβευτικα στο κωλαντερο της ως τα εγκαταΝαι!μονο τα αρχιδια μειναν εξωΝαι!Την επιασα απο τον κοτσο και της τραβαγα τα μαλλια προς τα πισω με δυναμηΝαι!τον επαιρνε αβασανιστα.με το ενα χερι της τραβαγα τον κοτσο και με το αλλο την ειχα γραπωσει απο τον ωμο.δεκτικη σε ολαΚαπέλο
η τσιμεντωμενη μου πουτσα δεν θα αντεχε για πολυ ακομη..
-παρτα Δημητρα,χυνω στην κωλαρα σουΝαι!
εχυσα βαθεια στον πατο της με δυναμη ωσπου να στραγγιξω και την τελευταια σταγονα.τραβηξα τον πουτσο μου με εκδηλη την αγωνια μηπως με εχει μερεντιασειMoney Mouthευτυχως βγηκε ατοφιαΝαι!Ναι!
-ποσο χρονων εισαι Δημητρα;
-30,μενω στην Αχαρνων
-για Φυλης πως το βλεπεις;
-σιγα μην δωσει ο αλλος 20αρικο..
αισθανθηκα λιγο περιεργα,σαφως και η ιδια ξερει. οτι δεν ειναι καμια μουναρα.το αντισταθμιζει ομως με αρκετα καλες υπηρεσιες,συμπεριλμβανομενου κωλου βεβαιως.
-διεκρινα ενα ονομα στο αριστερο της μπρατσοΕμμμμαναμεσα σε κατι σαν δαφνες..
-ποιος ειναι αυτος,ο γκομενος σου;
-πρωην
-εχετε και παιδι;
-9 χρονων ,αγορακι,ιδιο με μενα...
-ποσο καιρο δουλευεις;
-5 χρονια,ευτυχως μεροκαματο βγαινει.
γενικα εχω παρατηρησει οτι οι περισσοτερες πουτανες δεν μυξοκλαιγονται,γενικα βαζουν λεφτα για τα δεδομενα της εποχης.
Τωρα οσον αφορα οτι το ονομα που ειχε στο μπρατσο της ηταν ιδιο με ιδιαιτερο νικ μελους του σαιτΕμμμμας ελπισουμε οτι ειναι διαβολικη συμπτωσηΕμμμμοσοι απιστοι ας διαπιστωσουν μονοι τουςΜατάκι
Χαιρετηθηκαμε και βγηκα μετα απο λιγο με αισθημα ευφοριας.Εκανα ενα κασκαντεριλικι με μεγαλο ρισκο αλλα ευτυχως δεν εφαγα φολα.Εννοειται οτι η εμφανιση της ειναι για σκληροπυρηνικους χυστεςΝαι! αλλα αν καποιος το ψιλοπαραβλεψει και φτιαχτει στο μυαλο του απο πριν δεν αποκλειω καθολου να κανει ενα καλο γαμησι.Παει να ζυγισει και την εμφανιση με τις υπηρεσιες,ειναι και συμπαθητικουλα στη συζητηση,δεν ξερω,καθως κοιτατε το χερι της για το ονομα σκεφτειτε το κιολαςΚαπέλο
Αντε να δω τωρα τι θα γαμησω την επομενη,ελπιζω μην φαω κανα στραβωμα παλι και καταληξω σε κανα ψοφιο γκρανυΘυμόςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Δημητρα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2017
Τα σέβη μου μύστη ΚαπέλοΚαπέλο
19 Ιουλίου, 2017
τα σεβη μου Καπέλο
19 Ιουλίου, 2017
Είσαι αρχηγός. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
20 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tα σεβη μου στους μυστες krang,λυκος και ΑιδοιολειχοςΚαπέλοΚαπέλο
20 Ιουλίου, 2017
νασο ησουν ηρωας
21 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓιωργοΚαπέλοΚαπέλο
21 Ιουλίου, 2017
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Ναι!

Ο πρίγκιπας του Μεταξουργείου Προσκύνημα
21 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΓιωργοΚαπέλο
21 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΥorkieΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!ΚαπέλοΚαπέλο
21 Ιουλίου, 2017
Υπερςψογος !
Μου θυμήσατε τα δικά μου κασκαντεριλίκια κάποτε ('79-'83) αλλά καί αργότερα που δεν τολμώ να αναφέρω δημόσια .
Καπέλο
ευγε.
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3