Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35640
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
συναντηση με την κορασιδα την προηγούμενη Πέμπτη στο μπιλ μετα απο ευκολη επικοινωνία.ανοιγοντας την πορτα βλεπω μια ομορφη πιτσιρικα με ωραιο προσωπο και χυμωδης καμπυλες.γενικως μπαμπατσικη με ωραια κωλαρα, στηθος μικρο αλλα στητο λογω της ηλικιας της.ντους και βουρ στα προκατακτικα.ξεκινωντας με δυο εναλλαγες στασεων τελειωμα μεσα της και καπακια στο ντους.καλη κοπελα στα σοσιαλ και ευχαριστη.το μονο αρνητικο μου ηρθαν καποιες περιεργες μυρωδιες οταν την ειχα στα τεσσερα και ειχε κανει και μπανιο πεντε λεπτα νωριτερα.αυτο θα πρεπει να το κοιταξει ισως εχει καποια μυκητιαση στο εσωτερικο της διοτι παιζει μεγαλο ρολο στην συνευρεση, παντως σε γενικες γραμμες καθαρη ηταν.καπακια μετα απο κανα δεκαλεπτο ακολουθησε και δευτερος γυρος με την ιδια ακριβως καταληξη.συνοπτικα λοιποναυτο που συμπεραινω ειναι οτι γενικα ειναι μια ομορφη κοπελα και την σωζει βεβαια το νεαρο της ηλικιας, οσοι θελετε μοντελε κορμια να πατε αλλου, αφου ειναι μπαμπατσικη να ξανα τονισω οχι χοντρη ομως.απο συμμετοχη εκανε οτι μπορουσε και εδειχνε να το απολαμβάνει. τα 100 θεωρω οτι ειναι πολλα για μια ωρα παντως.αν ηταν στα 70 θα ηταν μια σουπερ επιλογη για να γινει στανταρακι για οδους γουσταρουν αυτο τον σωματοτυπο.εμενα μου θυμισε την ρεα απο ιεροδουλες που εχω παρει στα 60 :l:μως ειναι αυτη και πιτσιρικα ελληνιδα για οσους την εχουν δοκιμασει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 13, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
355
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, nobodyelsebutme

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2017
Ευχαριστώ πολύ για την κριτική σου μα είσαι καλά....Κάτι που θέλω να σε ενημερώσω είναι πως όταν υπάρχει μύκητας δεν σου έρχονται απλώς κάτι περίεργες μυρωδιές αλλά δεν στέκεσαι καν δίπλα...
19 Ιουλίου, 2017
Εαν μυρίζει ειναι μύκητες , αφου λεει η κοπέλα οτι ειναι οκευ , δεν υπαρχει πρόβλημα . Εαν οι κοπέλες εχουν μυκητιάσει δεν θελουν ουτε οι ίδιες να εργάζονται
19 Ιουλίου, 2017
περίεργες μυρωδιές;Χμμμ;

αντιθέτως μοσχομύριζε στην συνάντηση μαςΚαπέλο
19 Ιουλίου, 2017
μυρωδιες στην νανσυ?περιεργο μου φαινεται.τρεις φορες την εχω δει,με πολυ σπατουλαρισμα και παντα μοσχοβολαγε αφρολουτρο και σαπουνακι.τι διαολο,μηπως σε εκλασε εκεινη την στιγμη?
19 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και απο τι ηταν τελικα οι περιεργες μυρωδιες??
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5