Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67879
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με τη Μαρινα προ 2μηνου.Συνεννοηση με λιγα sms και μετα απο καμια ωρα εφτασε. Με δικη μου προτροπη ηρθε αρκετα σεμνα ντυμενη λογο του οτι η συναντηση πραγματοποιηθηκε σε προσωπικο χωρο και οχι καποιο ξενοδοχειο, απο μεσα υπηρχε φυσικα η εκπληξη με το γνωστο πλεον απο τις φωτογραγιες μαυρο κορμακι!!! Η Μαρινα εχει μια αγρια ομορφια στο προσωπο που μπορεις να μην την δεχτεις 100% αλλα με τιποτα δεν μπορεις να την πεις ασχημη.Το σωμα της απο την αλλη ειναι φοβερο (υποκειμενικα μιλωντας παντα)..απαλο δερμα, στηθος σχετικα μικρο αλλα αρκετο για να το εχεις ολη την ωρα στο χερι η στο στωμα (οπου προτιμαει ο καθενας) και φυσικα πρεπει να καταληξουμε στον Φοβερο της κωλο..απλα Φοβερος!Στην συμμετοχη τωρα..φιλια πολλα..με γλωσσα βαθια! Δεκτικη στα παντα..αλλαξαμε αρκετες στασεις απροβληματιστα και ο πρωτος γυρος τελειωσε οπως ξεκινησε με τρομερη dt πιπα και βλεμμα καρφωμενο στα ματια μεχρι τελους...διχως να σταματησει την πιπα στο δικο μου τελος!!!συνεχισε μερικα λεπτα με την ιδια ενταση(...τρομερη υπηρεσια και μπραβο της),,μπανακι και παλι στο κρεβατι. Στο δευτερο γυρο δεν με αφησε πολυ σε ησυχια και μην μπορωντας να αντισταθω ενεδωσα και παλι στην φοβερη της πιπα..περνωντας την στα 4 οι αντιστασεις μου επεσαν ξανα και δοκιμασα αυτο το υπεροχο κουλουρακι..με αρκετη δοση τζελ η αληθεια ευχαριστηθηκα περισσοτερο την καυλα που εβγαζε πανω μου με μανια παρα την αισθηση του anal..το τελος ηρθε και παλι στο στομα με εξτρα περιποιηση μετα για αρκετη ωρα...μπανακι και παλι λιγο κουβεντουλα (δεν μπορει να γινει και παραπανω αν δεν μιλας τη γλωσσα)
Συνοπτικα 1)απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει ποτε..2)αυτος ο κωλος αξιζει και μετο παραπανω..3)και επειδη για καποιους εχει σημασια..παρα πολυ καθαρη η Μαρινα

κυριοι τα σεβη μου..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
60
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, napoleonV1 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2017
ποσα εδωσες με κολο ρε φιλε γραψε κια την τιμη Χμμμ;
S
swadow
21 Ιουλίου, 2017
λογικα,+50
24 Ιουλίου, 2017
Συμφωνώ απόλυτα !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3