Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564671
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινα τη παρασκευή 14 Ιουλίου στις 7 το απόγευμα.
Αν το σύστημα μου το επέτρεπε η βαθμολογία θα ήταν υψηλότερη.
Ανεβαίνω λοιπόν τα σκαλιά του συγκεκριμένου οίκου, (είχα ξαναπάει) περνώ από μια δυο τρεις πόρτες και να μαι μέσα.
Ευγενέστατος ο κύριος της υποδοχής _ νεράκι _ ναι θα πάρω (στο τέλος θα πάθω οξείδωση από τα νερά) και μου παρουσιάζει τη Σόφι. Ίδια όπως στις φώτο. Κανονική στο ύψος , γλυκό νεανικό στρογγυλό προσωπάκι, αμυγδαλομάτα (μαύρα), μαύρα μαλλιά ίσια και μακρυά ριγμένα πίσω ως κάτω από τους ώμους, με ένα διχτυωτό από τη μέση και κάτω όπου φαίνεται το τέλειο κορμί της και το πολύ αφράτο κωλαράκι της.
Λέω θα περάσω _ Έχει δωμάτιο τώρα η κοπέλα αν θέλετε σε 20 λεπτά. Και να βιάζομαι πάρα πολύ.
Ας περιμένω !! Σε λίγο βγαίνει και η Λορένα (η δεύτερη της βάρδιας) τη βλέπω ...
Θα περάσω με τη Σοφί κι ας περιμένω.
Ανεβαίνει η Σοφί στον όροφο σε λίγο Ανεβαίνω και εγώ και σε 5 λεπτά έρχεται η Σοφί.
Πολύ γλυκιά κοπέλα! Ρουμάνα! Μιλήσαμε λίγο και περάσαμε στο κυρίως θέμα με μια ήσυχη κατάθεση χωρίς πολλά πολλά, αλλά πολύ Ευχάριστη. Παραδόξως παρατήρησα είναι και λίνο σφιχτή... μπράβο Σόφι.
μου έκανε εντύπωση η καθαριότητα της κοπέλας, μύριζε όλο της το κορμί, πεντακάθαρη λέμε, με ρώτησε για το σαμπουάν μου , 'άρωμά νόμιζε πως φοράω , (δε φορούσα , το αφρόλουτρο ήταν)Θα το αγοράσει λέει και μιλήσαμε για τη καθαριότητα γενικώς όπου μου επεσήμανε ότι πάνε πολλοί πελάτες, χωρίς να είναι καθόλου καθαροί.
Είναι πολλοί πελάτες όμως περιποιημένοι και καθαροί και εκεί αλλάζει και η δική της διάθεση προς το θετικότερο.
Ζήτησα συγνώμη γιατί έπρεπε να αποχωρήσω και σηκώθηκα.
_Κάτσε λίγο ακόμα μου πρότεινε αλλά δε γινόταν.
Τη κάλεσα στη Κρήτη στα Χανιά με ευχαρίστησε λέγοντας μου πως θέλει να έρθει με φίλησε και έφυγε.
Ντύθηκα και σε λίγο φεύγοντας από το δωμάτιο την είδα πάλι έξω να σκουπίζεται με μια πετσέτα. Προφανώς είχε βγεί από το μπάνιο της.
Μου έγνεψε γεια με το χέρι της και με ένα χαμόγελο και έφυγα.
Βεβαίως και θα ξανά πήγαινα αλλά δε ξέρω πότε... όσοι δεν έχετε πάει... να πάτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόφι
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.225
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, Doctor T, aselgeia και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού