Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83483
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν απο λιγες εβδομαδες περασμα , αφου πρωτα μιλησα με τη Γιαννα τηλεφωνι , μου ειπε οτιειχε μια Χριστινα (σιγουρα οχι ελληνιδα , αν και τα μιλουσε πολυ καλα).Αλλη δεν υπηρχε οποτε οι επιλογες λιγες.Σχετικα κοντη , καλο κορμι , στητο 2αρι βυζι με ρογες που ανταποκρινονταν γρηγορα & ωραιο κωλαρακι.Τελος τα καλα , τα μετρια προς ασχημα ηταν το προσωπο (μετριο προς αδιαφορο) , λιγη μυρωδια αν και δεν κατεβηκα χαμηλα & η συμπεριφορα της ξεπετας που σε εμενα τουλαχιστον εβγαλε.Μπορει να εφταιγα κι εγω , γι αυτο και δε λεω παραπανω.Πιπα μετρια και ρηχη , δαχτυλιασμα δεν αφηνει , φυσικα ουτε λογος για κωλο , και πρωτοβουλιες μηδενικες.Γενικα μια μετριοτατη συνευρεση που φυσικα δεν θα επαναληφθει.Ελπιζω αυτο που εγραψε ο φιλος παραπανω να μην ισχυει , και η Ελενιτσα να επιστρεψει γιατι εκτος αυτης ολες οσες εχει φερει η Γιαννα ειναι παρε τη μια & βαρα την αλλη.(Θα μπει το ιδιο κειμενο και σταν κριτικη).Κι οσον αφορα τον τιτλο , μη νομιζετε οτι καψουρευτηκα την Ελενιτσα , αλλα τις υπηρεσιες και τη διαθεση της της σε αυτα τα λεφτα , απλα δεν τα βρισκεις καθολου ευκολα.Αυτα
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greekraider, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2017
Για την Ελενιτσα ισχυει δυστυχως ,σταματησε λογω εγκυμοσυνης ,δυσκολα θα επιστρεψει πλεον ,οσο για την Χριστινα ειναι τι σου βγαζει η κεθε μια ,εγω 4 φορες την εχω παρει και μαρεσει ,40 ευρω σε πιπινι δεν βρισκεις (20 μου ειπε ,καπου εκει ειναι),για Ελληνιδα μου φανηκε εμενα και το επιβεβαιωσε και αυτη . Αλλες δεν εχει εκει μεσα της προκοπης .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1