Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Sex Studio 27176
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομικη σημερα απο τον εν λογο οικιμα.Καθως γυρνουσα απο Γερακινη για Θες/νικη ειδα μια ταμπελιτσα Open και μιας δεν εκατσε το γκομενακι σ/κ ειπα....what the fuck .... για να δουμε τι παιζει.Κουδουνακι... ΖΖζζζζζ ανοιγει η πορτα,ωραιο το σαλονι με δερματινους καναπεδες.Αραζω την κορμαρα και σκαει μυτη η τσατσα.Ευγενικη θειτσα... με ειπε οτι το καταστημα προσφερει στιγμες χαλαρωσης..χαχαχα.(να γαμησουμε θελουμε ρε θεια...αν ηταν να χαλαρωσουμε παμε στα 200μ στην παραλια.) πλακα ειχε.Με λεει αν συντομια τα προγραμματα.40το απλο και μετα εχει διαφορα αλλα... χαλαρο*( μουφες δηλαδη απλως πληρωνεις 10ε παραπανω) ισπανικα... γλειφωμουνια... γυμνα κλπ κλπ.Μετα απο παζαρια πηρα ενα προγραμματι με 50.Το μωρο το λενε Μπελα και ειναι απο Ρουμανια οπως με ειπαν.Μιλουσε καλα Ελληνικα.Νεαρο Μελαχρινο με ωραιο κορμι.Διαφορα τατουαζ με 2 ματια στα λακακια της πλατης της.Πλαστικο βυζι 3αρι με 4αρι.Στα του αγωνα μια χαρα.Μου την επεσε κανονικα με φιλια παντου(δεν ξερω για στομα γιατι δεν το δοκιμασα).Περασμα καποτας αφου με καυλωσε αργα και ηρεμα και ξεκινασει ενα απιστευτη τσιμπουκι με deepthroat και φτυστιμο στην πουτσα μου.Αλλαγη 2 στασεων και τελειωμα ιεραποστολικα.Εγω περα πολυ καλα και αν η συμπεριφορα της κορασιδος ειναι ιδια σε ολους τους πελατες πιστευω θα περασουν και αλλοι,.Θα ειναι για κανα μηνα στο μαγαζι οπως με ειπε.ΑΑ επισης ο χωρος πολυ ωραιος και καθαρος.αυτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 numpas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού