Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Επειδή έχει αρκετά review η κοπέλα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.
Έχω διαβάσει πολλά θετικά σχόλια από τις προηγούμενες επισκέψεις τις δεσποινίδας και η αλήθεια είναι περίμενα πολλά περισσότερα από αυτά που πήρα.
Όντως πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα με εκπληκτικό στήθος… ίσως από τα καλύτερα βυζία που έχω χαϊδέψει και γλύψει!!
Από τα αλλά η απόλυτη μετριότητα, φιλί διστακτικό με λίγη γλώσσα και γενικά το απέφευγε, το πρόσωπο της αν και πολύ όμορφη είχε μια συνεχή βαριεστιμάρα χωρίς να σε προδιαθέτει θετικά, όχι δεν έλεγε αλλά ούτε και ναι, την έγλυφα μισή ώρα και κοίταζε συνεχώς το ταβάνι και λες και προσπαθούσε να μην καυλωσει… γενικά είχε μια έκφραση το πρόσωπο της που ούτε δεν σε χαλούσε αλλά δεν σε έφτιαχνε κιόλας.
Ακόμα και η πίπα της ενώ ήταν βαθιά δεν σε καυλωνε ρε παιδί μου γιατί την έκανε μηχανική.
Να πεις και ότι η ώρα ήταν αργά και ήταν κουρασμένη.. ούτε καν, μεσημεριανή ώρα!!

Μπερδεμένα πράγματα …ίσως γιατί περίμενα πολλά περισσότερα παντός εγώ χωρίς δεύτερη σκέψη και αν αυτό σας βοηθάει…. δεν θα την ξανάπροτιμήσω!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.399
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Jim25jim, nobodyelsebutme και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2017
Χμμμ; με προβλημάτισες ... και σου έχω εμπιστοσύνη. Την είχα στο πρόγραμμα αυτή την εβδομάδα Καπέλο
17 Ιουλίου, 2017
οι πολύ ομορφες κοπελες της δουλειας τα εχουνε αυτά,θεωρουν ευατον ντιβες και μπορεις να εισπραξεις κομοδινο ανα πασα στιγμη,,,,,,,,είναι όπως τις πετυχεις......τουλάχιστον συνευρέθηκες με μια καλλονη,
17 Ιουλίου, 2017
Ευχαριστώ για την εμπιστοσυνη harry αλλα δυστιχως ηταν ετσι ακριβός όπως τα περιέγραψα. η αλήθεια είναι ότι με τον καιρο ανεβαίνουν και οι δικες μας απατήσεις αλλα νομίζω ότι με την εν λογο κοπέλα ήμουν δίκαιος.
17 Ιουλίου, 2017
και συγχαρητήρια για τις περιγραφές σου!!! που βρίσκεις τόσο χρόνο ρε φιλε για τέτοιες περιγραφές??? μπλάβο σου και παλι!!
17 Ιουλίου, 2017
ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ...!!!!Θυμός
17 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Billy αυτό που έχω να πω (πέρα από το ότι σε εμπιστεύομαι στις κριτικές) είναι ότι τελευταία το συγκεκριμένο γραφείο έχει αρχίσει να με απογοητεύει και κοιτάζω και αλλού. Δυστυχώς διαβάζω ότι το ίδιο ισχύει και σε άλλους.
17 Ιουλίου, 2017
Μάλλον την πέτυχες σε άσχημη μέρα. Είναι λίγο παθητική στο σεξ αλλά βαριεστημένη δε την λες. Και με τίποτα συμπεριφορά ντίβας. Από τους πιό προσγειωμένους χαρακτήρες που έχω συναντήσει σε εργαζόμενη.Καπέλο
18 Ιουλίου, 2017
Μεγάλη φόλα...Θυμός
19 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι, καλλονή δεν είναι με τίποτα. Ένα όμορφο, άβγαλτο κοριτσάκι είναι.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9