Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 152 10
Sex Studio 347856
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2. Ευχαριστημένος κατηφόριζα τη Κατεχάκη πηγαίνοντας προς το σταθμό του μετρό όπου ξεστόμισα τη παρακάτω φράση "ίντα τονε μωρέ τούτονε το θεριό, δηλ. τι θεριό , φοράδα διπλοκάπουλη ήταν" ... όπου και αποφάσισα να της γράψω μια κριτική ...Κρητική... όπερ.
1. Ανεβαίνω τη σκάλα , χτυπώ κουδούνι και μ'ανοίγει μια μεσότριβη μικροκαμωμένη γυναίκα καμιά 55ριά χρονών.
Ευγενέστατη ,καλόχαρη καί σιγανή με ρώτησε αν θέλω νερό. _Ειπα ναι και έκατσα όπως μπαίνουμε μέσα στο σαλονάκι αριστερά στο πρώτο καναπέ. Έβλεπα έτσι το διάδρομο που επικοινωνούσαν τα δωμάτια με το δωμάτιο των κοριτσιών.
Μέσα τρείς καλοθρεμένοι και ο απατός μου μαζί τέσσερις και τα δωμάτια γεμάτα. Ιντα να κάμω .. λέω περίμενε και μη μιλείς.. θώριε τσόντα να περάσει η ώρα, έπαιζε κει σε μια τηλεόραση μεγάλη.
Ερχεται κι ένας ακόμα μεσήλικας σα και μένα, ντροπαλός όμως αυτός. Καλό κοπέλι όμως, πιάσαμε τη κουβέντα αλλά δε τη κάτεχε (ήξερε) τη τσούπρα.
Τάκ τικ τακουνάκια και θωρώ ένα όρθιο χιλιόμετρο και μπαίνει στο γυναικοδωμάτιο.
Οφου Παναγία μου ενας μ@@@ρος σκέφτομαι, μάλλον τούτηνε είναι.
Αυτή ήταν κιόλας , η άλλη κοπελιά ήταν η Μελίντα πολυ όμορφη και αυτή αλλά εγώ δεν αλλάσω κεφαλή.
Φεύγει ένας πελάτης !!! Νάθελε φύγουν όλοι σκέφτηκα αλλά που!!
Ευτυχώς ένας πέρασε με τη Μελίντα + ένας άλλος που ηρθε μετά δυό , όλοι οι άλλοι πάμε Ναόμι.
Στο σαλονάρισμα γέμισε το δωμάτιο . Ανάθεμά με λέω α δεν είναι πιο ψηλή απο μένα, υπ'όψιν πως είμαι 1,85 κανονικό κορμί και αυτή θα πρέπει να είναι 1.80 (ξυπόλιτοι κι οι δυό - τη μέτρησα μέσα μετά τον αγώνα ...στα πλυσίματα.)
Όοοομορφο πρόσωπο , μαυρομάτα (Ζαφειρομάτα) μαλλιά ώς τη μέση κατάμαυρα ίσια και λίγο σπαστά και κάτι χειλάρες ΩΩ!! θε μου.. δε σε γνώρισα ποτέ μου!! Πολύ μακριά μπούτια και πόδια σε χυτήριο φτιαγμένα θα πώ (τόσο όμορφα) μέση με δυό τρία κιλά παραπάνω (μα που τάδα ο μπαγάσας ) που δε φαίνονται καθόλου.
Καπούλια??? Βάλτε τη φαντασία να δουλέψει... ναι ...ναι ... Ε! λίγο καλύτερα.Η δεξά μου χέρα θα ν' αγειάσει...
Κείνο απού μου κανε εντύπωση είναι πώς κάθε που τέλειωνε πελάτη πηγαίνοντας στο χώρο της κοίταζε έντονα πρός το μέρος μου...λέω παρακαλεί να φύγω ή να μη διαλέξω την άλλη.
Τες πάντων με τα πολλά μπήκα μέσα κλπ.... και μόλις μπήκε η ΝΑΌΜΙ σκέφτηκα το τίτλο αντικρύζοντάς την.
Φοράδα διπλοκάπουλη και ακαμάτευτη. Εδώ μάγκα μου πρέπει να βάλεις τα δυνατά σου ... πως να το παλέψεις αυτό το κορμί... γέμισε το κρεββάτι γυναίκα. Μιλά σιγά και λέει Ελληνοιταλικά μα γω βαζω στοίχημα πως είναι Ελληνίδα, όλα τα καταλάβαινε.
Σιλικονάτο στήθος (Το σφιξα λιγουλάκι και διέκρινα το σακουλάκι απο μέσα) τέλειο όμως .Οχι δε με πείραξε! Σάμπως θα τ'αγόραζα.
Τη προέτρψα να μου δαγκώσει τη ρόγα.Το έκανε τέλεια... _πιό δυνατα της λέω ,... μου ρίχνει μια δαγκωνιά στη ρόγα και απότομη ανεπίστροφη με το δεξί της χέρι στο μπόϊ τσο μόϊ και παθαίνω μια ανόρθωση απού εγίνηκε ωσά το ταβλί.(ξύλο καλουπώματος).
...μη τα πούμε κι όλα αλλά μετά που στήθηκε στα γόνατα διάολε πάρε κι εκοίταξα τα καπούλια παρά εκοίταζα το καθρέπτη. Ε! μα είχε μπρε κάτι ματάρες... σα τα κεράσια απο το Γερακάρι. Εκανα όμως κάτι άλλο
Πλάαατς... αΑα,,, πλάαατς...ααΑΑαα...πλάατς...Ααα Παναγία μου χτύποι, λέω τώρα ακουγόμαστε απ΄ έξω μα δε γαμιέται, τι να κάνω, και δως του χτύποι. Τόσο καταχτύπι είχα καιρό να τάντέξω. Γιατί εγώ τ' άντεξα αυτή δεν είχε πρόβλημα. Βεβαια στο τέλος έκαμε δυο τρία σπασμουλάκια το κωλιό της αλλά δε μ'έπεισε. Δε μ'ενοιαζε κιόλας.
Εγώ ήθελα να περάσω εγώ καλά, η Ναόμι πέρασε κι αυτή καλά ... τη κάλεσα στα Χανιά...μ'ευχαρίστησε (θα πάει λέει Μυτιλήνη τον Αυγουστο) μιλήσαμε μετά και στο όρθιο (ήθελα να τη μετρήσω το ύψος) με φίλησε κι αποχώρησε.
Ντύθηκα και βγαίνω έξω... άνθρωπος δεν υπήρχε!! Λέω στη μεσότριβη (ευγενέστατη γυναίκα και καλοσυνάτη μου φάνηκε) _Φύγανε όλοι?
_Εχουμε ένα κενο αλλά τα κορίτσια θα εργάζονται όλη νύχτα μου λέει.
_Περίμενε τότε να χτυπήσω το κουδούνι να ξαναπεράσω!!! και είχα φτάσει στη πόρτα.
Τη χαιρέτησα και ... μπρε σεις... θυμάται κανείς το 2.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναόμι
jerrone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.225
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 asximos100, Doctor T, howbawdat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού