Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431877
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Εχω επισκεφθει το Αdult αρκετες φορες, μονος με φιλους και με την κοπελα μου. Παλαιοτερα ειχε πολυ περισσοτερα μερη για παιχνιδι και το σινεμα γενικος φθινει αλλα παραμενει το καλυτερο στο ειδος του.
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
Επισκεψη στο σινεμα με την φιλη μου (40χρ.-37χρ) σαββατο βραδυ. Τακουνια, μαυρο φορεμα, ολοσωμο διχτυοτο και πολυ καυλα απο μερος της...
Αφου βολευομαστε στους καναπεδες βγαζει μπλουζα και μενει με το διχτυ και τα βυζια στη φορα. Κομπλαρω λιγο αλλα αμεσως το ξεπερναω βλεποντας τις αγριες διαθεσεις της. Η ταινια βοηθαει... Βαζω δαχτυλο και διαπιστωνω οτι η ξανθια που γαμιεται στο πανι με 3 ψωλαραδες εχει κανει την δικια μου μουσκεμα! Με ανοιχτα τωρα τα ποδια και την μουναρα της να την βλεπουν ολοι, αρχζιζει μια στραβοπιπα κοιταζοντας την οθονη...Και εδω οι μαλακες του σινεμα μην δινοντας χωρο και χρονο να εξελιχθει μια ωραια βραδια εχουν πλησιασει σαν τις μελισσες. Ρε, πιο διακριτικα αφου τη βλεπετε την φαση. Κανενας δεν θα ερθει εαν δεν το θελουμε, μην βγαζετε τα ματια σας με τα χερια σας. Και ενω φαντασιωνοταν να την παρουμε 4 και 5, να δωσει κωλο και να κανει τα παντα, 2-3 μαλακες χαλανε τη φαση.
Σηκωθηκαμε και μπηκαμε στο δωματιο οπου στηθηκε στα τεσσερα και εγω ανοιξα το κουρτινακι να βλεπουν τουλαχιστον και χυσουν κανα 2. Δεν φταιγανε ολοι αλλα τελικως την πληρωσανε ολοι...
Κρατηθειτε λιγο, μην πατε εκει καβλωμενοι και με σωστο timing αφηστε το ζευγαρι να βρασει και θα... φατε.
Γι αυτο μπορουσαμε και καλυτερα....
Οι μαλακες χαλανε τη φαση και σε αυτους που μπορουν να συμετασχουν και στα ζευγαρια που πανε για τις φαντασιωσει τους. ΑΠΟΜΟΝΩΣΤΕ ΤΟΥΣ!
SirJason
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
1.830
Πόντοι:
480
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, fouxter, AK 2737 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2017
Με έφτιαξες παλιόπαιδο...
17 Ιουλίου, 2017
"μαυρο φορεμα"
"βγαζει μπλουζα"
Αποφασισε τι φορουσε η γκομενα πρωτα φιλε και μετα μιλα
18 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι φορεμα που το πανω μερος ξεκουμπωνει και βγαινει σαν μπλουζα, Ενταξει? Αυτο ηταν το σχολιο σου???ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαμε ταχυτητες...
19 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φορεμα Transformer ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΝαι!Ναι!Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4