Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139171
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα πριν μερικές μέρες από το εν λόγω μαγαζί. Παρούσα μόνο η Ναταλία. Η κυρία στην υποδοχή πολύ ευγενική και πρόσχαρη. Με έβαλε σε ένα δωμάτιο και με ενημέρωσε ότι η μόνη διαθέσιμη κοπέλα ήταν η Ναταλία, η οποία μάλιστα είχε και δουλειά εκείνη την ώρα. Με ρώτησε αν θέλω κάτι να πιω και αν θέλω να περιμένω που θα έρχονταν και οι υπόλοιπες κοπέλες για να επιλέξω. Με αφήνει λίγο μόνο και επιστρέφει με τη Ναταλία. Με το που την είδα αποφάσισα ότι όποια άλλη και να ερχόταν εγώ θα περνούσα μόνο μαζί της. Μου έβγαζε κάτι αυτή η κοπέλα που ήθελα να την δω οπωσδήποτε στο δωμάτιο. Αφού τελείωσε η Ναταλία με τον προηγούμενο πελάτη με ρώτησε η κυρία της υποδοχής αν θα ήθελα τη Ναταλία ή να περιμένω να έρθουν και οι άλλες κοπέλες. Σαφώς και είπα με τη Ναταλία! Με πέρασε σε άλλο δωμάτιο με και ενημέρωσε για τα προγράμματα και τις τιμές. Μου έδωσε πετσέτα και παντόφλες σφραγισμένες και έκανα μπάνιο μέχρι να ετοιμαστεί και η Ναταλία. Σχεδόν με το που μπήκα ήρθε και η Ναταλία τυλιγμένη με μια πετσέτα και γυμνούλα από μέσα. Με αγκάλιασε και ξεκίνησε να με φιλάει και μόλις πάω να κάνω κι εγώ κίνηση μου λέει όλο νάζι πρώτα θα ηρεμήσεις και μετά τα υπόλοιπα. Ξάπλωσα ξεκίνησε το μασάζ της είπα απαλό και το συνέχισε σε ερωτικό. Μετά στο δεύτερο γύρο πολύ καλή. Στην αρχή μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε με στοματικό και χάδια στα @@. Μετά ανέβηκε από πάνω μου και στη συνέχεια ιεραποστολικό στο κρεβάτι του μασάζ όπου και έγινε η κατάθεση.

Η Ναταλία είναι η πιο γλυκιά, χαμογελαστή και ναζιάρα κοπέλα που έχω συναναστραφεί μέχρι στιγμής. Ίσως να κάνω λάθος, ίσως απλά ταίριαξε με αυτό που έψαχνα τη δεδομένη στιγμή, ίσως κατάλαβε τι μου αρέσει και το έπαιζε, αλλά όπως και να έχει εμένα με ευχαρίστησε σε όλη τη διάρκεια της συνάντησής μας, από τη στιγμή που μπήκε μέσα στο δωμάτιο μέχρι και τη στιγμή που με χαιρέτισε στην πόρτα. Μπορεί να είναι αυτό το συναίσθημα που μου έβγαλε ότι είμαι με την κοπέλα μου, που εκείνη τη μέρα θέλησε να μου κάνει μασάζ πριν το σεξ. Δεν ξέρω τι από όλα είναι πάντως κατάφερε να με κάνει να ευχαριστηθώ την κάθε στιγμή μαζί της (είτε κάναμε κάτι είτε απλά μιλούσαμε) αν και είχα full άγχος να προλάβω κάτι δουλειές.

Μάλλον θα γίνει το στανταράκι μου όσο είμαι Ελλάδα, αν και το κέντρο είναι λίγο άβολο από διάφορες απόψεις.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, Invisible Man

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2017
Εχει πάρει "τα απάνω του" τον τελευταίο καιρό το 131......
Καπέλο
04 Αυγούστου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το ήξερα και από πιο παλιά για να έχω άποψη, αλλά για να το λες θα ξέρεις.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2