Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 170037
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη μετά από πολύ καιρό σε ένα από τα πιο vfm στριπ της Αθήνας, κυρίως γιατί είχε φύγει μία μεγάλη μου αγάπη (που να σαι τώρα άραγε; Λύπη ), αλλά ας μην ξεφύγουμε, το θέμα έχει θιχτεί στο αντίστοιχο θρεντ Ματάκι

Λίγος κόσμος για παρασκευή βράδυ, ίσως να φταίει και το καλοκαίρι, ίσως πάλι όχι. Το ρόστερ δεν έχει διαφοροποιηθεί σχεδόν καθόλου από την τελευταία φορά που το είχα επισκεφτεί το οποίο έχει τα καλά του, αλλά έχει και τα κακά του. Δεν θα ξοδέψω χρόνο να το αναφέρω γιατί είναι όντως ολόιδιο με αυτό που αναφέρουν συναγωνιστές στις προηγούμενες κριτικές. Το μόνο διαφορετικό που είδα ήταν μία ψηλή ξανθιά κοπελίτσα, τζέσικα αν θυμάμαι καλά, με ωραίο γυμνασμένο σώμα και μέτρια όσον αφορά το μέγεθος βυζιά και κώλο.

Δεν πήρα κάποιον χορό γιατί οι περισσότερες κοπέλες από το ρόστερ δεν με εξιτάρουν και αυτός είναι ο λόγος που θεωρώ κακό να μην υπάρχει έστω μία μικρή ανανέωση στο ρόστερ ώστε να μπορείς να δεις και κάτι νέο. Σίγουρα βέβαια για όσους έχουν τα στανταράκια τους δεν ισχύει το ίδιο. Προς θεού οι κοπέλες είναι πανέμορφες όλες τους σχεδόν, αλλά ξέρετε, αν δεν είσαι καυλωμένος έφηβος που μόνο η θέα ενός καλλίγραμμου σώματος σε φέρνει κοντά στην ηδονή, τότε δεν αρκεί μόνο η ομορφιά και δυστυχώς οι κοπέλες μου βγάλανε μία τέτοια εικόνα. Μία ξενέρα, μία βαρεμάρα, δεν υπήρχε διάθεση για παιχνίδι, σαν να ξέρουν ότι βρέξει χιονίσει, λόγω της ομορφιάς θα τις παίρνουν για χορούς άσχετα αν είναι καλοί ή όχι και ότι καμία καινούρια δεν θα έρθει να προσφέρει κάτι διαφορετικό ώστε να δημιουργήσει ανταγωνισμό. Ίσως να είναι και πολιτική του καταστήματος βέβαια, δεν θέλω να κατηγορήσω εξολοκλήρου τις κοπέλες.

Εν ολίγοις, δύσκολα θα ξανά περάσω στο άμεσο μέλλον, το μαγαζί για εμένα περνάει ένα ντεφορμάρισμα αλλά σε καμία περίπτωση δεν αποτρέπω κανέναν σας από το να το επισκεφτεί. Οι τιμές του είναι οι καλύτερες που θα βρείτε σε στριπ, οι κοπέλες παρά τα όσα αναφέρω είναι πανέμορφες και αν δεν σας νοιάζει τόσο το επικοινωνιακό όπως εμένα και απλά θέλετε ένα όμορφο σώμα να τρίβεται πάνω σας τότε σίγουρα θα περάσετε καλά με μικρότερο κόστος από ότι σε άλλα μαγαζιά. Κλείνοντας να αναφέρω ότι οι χοροί είναι στα 5 ευρώ, το απλό πριβέ στα 30 και στο σπέσιαλ στα 60.

P.S. Δεν παίρνω γενικά πριβέ οπότε μην λάβετε υπόψιν την βαθμολογία, η οποία μπήκε απλά γιατί έπρεπε κάτι να μπει Γλώσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
612
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Djole77, dinos34 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού