Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Τατιάνα είναι καινούρια κοπέλα,μιλφ,Ρωσόφωνη, κοντή, ελαφρώς γεματούλα, με μαλλιά ξανθά λίγο πιο πάνω απο τους ώμους της.Μιλάει σχετικά καλά Ελληνικά αν και σπαστά μιας και στην χώρα μας έχει κάποια χρόνια.Στο σαλόνι παρουσιάστηκε με ένα κόκκινο ολόσωμο.
Στο δωμάτιο η κοπέλα είναι αρκετά κοινωνική και μόλις μπήκε ξεκινήσαμε να μιλάμε λιγάκι για να σπάσει ο πάγος και να χαλαρώσουμε.Άρχισε να γδύνεται ενώ συνεχίσαμε την κουβεντούλα.Κατόπιν την έφερα κοντά μου και αρχίσαμε τα φιλιά. Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι συνεχίζοντας τις αγκαλιές και τα φιλιά ενώ η Τατιάνα με έγλυφε και στο λαιμό και στο αυτί.Κατέβηκε στις θηλές του στήθους και άρχισε να της γλύφει και αυτές. Κατόπιν άρχισε να κάνει ένα πολύ επιδέξιο μασάζ σε πούτσο και αρχίδια, είχε καλή τεχνική. Καθάρισε τον πούτσο και τα αρχίδια με μωρομάντηλο ξάπλωσε μπροστά μου και ξεκίνησε το τσιμπούκι της.Το τσιμπούκι της ήταν άργο,αισθησιακό,βαθύ και υγρό και ήταν πολύ καλής τεχνικής.Της ζήτησα να έρθει και στο πλάι για να μπορώ να χουφτώνω και πήρε θέση.Συνέχισε το πολύ καλό τσιμπούκι της ενώ εγώ έπαιζα με το μουνάκι της. Σε πρόταση μου να περιποηθεί και τους όρχεις η Τατιάνα συνέχισε το τσιμπούκι της, οπότε ορχεολειχία δεν παρέχει.
Στην στάση του 69 πήρε καλή θέση για να μπορώ να την απολαύσω ενώ συνέχισε το πολύ καλό τσιμπούκι της.Αφού την έγλυψα καλά με ρώτησε αν θέλω να περάσουμε στο σεξ. Έβαλε προφυλακτικό και της είπα να καβαλήσει το εργαλείο. Ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στο σκληρό κοντάρι μου ενώ εγώ έπαιζα με τα τριάρια βυζιά της, τις καστανιέτες. Την πήρα και σε πιο στενή επαφή, βάζοντας την να με γλύφει στο αυτί.
Στην συνέχεια μου πρότεινε να περάσουμε σε κάποια άλλη στάση. Παρέκαμψα το πισοκωλητό κρίνοντας ότι το ιεραποστολικό είναι μία πιο πρόσφορη στάση. Την γάμησα στενά με αυτή να με γλύφει, γονατιστός τρίβοντας την κλειτορίδα της και με τα μπούτια σηκωμένα ψηλά και κλειστά.Η κοπέλα ήταν καθόλα συνεργάσιμη στο σεξ και δεν έχω παράπονο.
Για φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό,ξάπλωσα και έβαλα την Τατιάνα να τον γλύφει ενώ εγώ τον έπαιζα. Όταν τον ρουφούσε έκανε και έναν ήχο με το στόμα της για να με καβλώσει καλύτερα. Έμπειρη κοπέλα. Άρχισα να χύνω, ενώ η Τατιάνα δεν τα πήρε στο στόμα αλλά απλά τα έγλυφε και τα άφηνε να τρέχουν κάτω.
Κατόπιν και ενώ είχαμε τελειώσει, αρχίσαμε να συζητάμε και να μιλάμε για διάφορα σαν φίλοι.Η κοπέλα είναι αρκετά κοινωνική και μάλλον παίζει ρόλο και η πρώτερη εμπειρία που έχει σε μπαρ.
Εν κατακλείδι η Τατιάνα είναι κοπέλα έμπειρη,κοινωνική,ευχάριστη, το τσιμπούκι της είναι σε πολύ καλά επίπεδα καθώς και το 69, στο σεξ είναι απόλυτα συνεργάσιμη χωρίς να κλέβει. Οι υπηρεσίες της είναι άνω του μέσου όρου των υπηρεσιών. Μπορώ να την προτείνω προς δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού