Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 143 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Χριστίνα είναι καινούρια μιλφ, κατά δήλωση της Ιταλιάνα αλλά βέρα Αλβανέζα φυσικά, ο σωματότυπος της είναι με λίγα πιασιματάκια,έχει μαλλιά καστανόμαυρα στο ύψος των ώμων της,πρόσωπο τραχύ, γεροδεμένη.Εμφανισιακά θεωρείται για ειδικά γουστά μιας και αντικειμενικά δεν είναι όμορφη κοπέλα.
Το δέλεαρ για να περάσω στο δωμάτιο ήταν η προσφορά του πακέτου του ελεύθερο στοματικού με τελείωμα στο σώμα της στο δεκάρικο και κάποια παιχνίδια που μου έκανε στο σαλόνι βγάζοντας την γλώσσα της. Η υπηρεσία ανακοίνωσε ότι η συγκεκριμένη κάνει και κώλο αναλόγως το μέγεθος του μορίου. Το ακριβές όνομα με το οποίο προσφώνησε την κοπέλα στο σαλόνι ήταν Κριστίνκα και δεν μπορώ να κρύψω ότι πήγα να γελάσω μόλις το άκουσα.
Πέρασα στο δωμάτιο και η Χριστίνα κατέφθασε μέσα στην ενέργεια.Δεν γνωρίζει Ελληνικά, ενώ Ιταλικά φαίνεται πως μιλάει κάτι λίγα προφανώς και θα έχει δουλέψει εκεί πριν έρθει εδώ. Τα Αγγλικά της επίσης είναι πολύ φτωχά.
Σαν προκαταρκτικά την αγκάλιασα και ενώ της χάιδευα το μουνί, αρχίσαμε και φιλιόμασταν στο στόμα. Τα φιλιά δεν επαναλήφθηκαν κατά την διάρκεια της πράξης. Κατόπιν ξάπλωσα και πέρασε σε ένα πολύ δυνατό τσιμπούκι. Σφιχτό αρκετά καθώς ένιωθα τα χείλη της να βεντουζάρουν καλά στον πούτσο μου και ικανοποιητικά βαθύ.Στο τσιμπούκι η συγκεκριμένη ήταν μαστόρισα.Δάχτυλο στο μουνί της δέχθηκε.Έγλυψε και τα αρχίδια κατόπιν υποδείξεως μου και το έκανε καλά.
Στην στάση του 69 άρχισα να την γλύφω ενώ η Χριστίνα συνέχισε να τσιμπούκώνει το εργαλείο αρκετά καλά.
Κατόπιν η κοπέλα πέρασε καπότα και ανέβηκε απο πάνω μου.Ξεκίνησα να την γαμάω αρχικά γλύφωντας τα βυζιά της,φιλιά στο στόμα δεν ξαναέδωσε. Κατόπιν την έφερα πιο κοντά μου και ενώ βογγούσε με έγλυφε σε λαιμό και αυτί.
Στην στάση του πισοκωλητού άρχισα να την σφυροκοπώ,τρίβωντας τον αντίχειρα στην κωλοτρυπίδα της,το οποίο και το τράβηξε.Οπότε για το πρωκτικό σίγουρα η συγκεκριμένη θα έχει θέμα.
Στην στάση του ιεραποστολικού μετά απο λίγο δεν άντεξε το ξέσκισμα και μου είπε να τελειώνω. Απο εκεί και πέρα ξεκίνησε η σταδιάκη μετάλλαξη της και απο τούρμπο που ήταν στην αρχή μετατράπηκε σε φόλα και ξεπέτα. Αφού απο το γαμήσι άρχισε να ξεφυσα και μου είπε αρκετά αφαίρεσα το προφυλακτικό και της είπα να συνεχίσει το τσιμπούκι. Αυτή αρνήθηκε και κάτι έλεγε στην γλώσσα της.Της είχα ξεκαθαρίσει βέβαια ότι δεν θα τελείωνα αλλά αυτή βιαζόταν να με ξεπετάξει. 'Ετσι όσο ήταν ξαπλωμένη την χούφτωνα για να χύσω στο σώμα της. Αυτή ξεκίνησε να μου ζουλάει άγαρμπα τα αρχίδια απο κάτω.Της είπα να σταματήσει. Ενώ ήμουν έτοιμος να τελειώσω πήγε να σηκωθεί να φύγει αφήνωντας με στην καλύτερη στιγμή. Μάλιστα μου έδειξε και τα δύο χέρια της δύο φορές και κατάλαβα ότι εννοούσε δέκα ευρώ δέκα λεπτά και ότι πρέπει να δώσω άλλα δέκα ευρώ για να συνεχίσουμε.Την κράτησα κάτω για λίγα δεύτερα και ευτυχώς κατάφερα και της έριξα μία δυνατή δόση σπέρματος στην κοιλιακή της χώρα που είχε και ένα σημάδι απο καισαρική τομή.
Κατά την άποψη μου είναι θέμα χρόνου για την κοπέλα αυτή να μάθει όλα τα κόλπα και να μετατραπεί σε μία καλή φόλα.Οι υπηρεσίες της είναι αρκετά καλές προς το παρόν αλλά όσοι περάσετε θυμηθείτε να είστε προσεκτικοί στην διαχείριση του χρόνου για να μην μείνετε στα κρύα του λουτρού. Η συνεύρεση ήταν με βία στο δεκάλεπτο, έκει γύρο στα 8 λεπτά αρχίζει και γίνεται ανυπόμονη. Την προτείνω προς δοκιμή καθώς είναι καλή αλλά με επιφύλαξη λόγω χρόνου και σταδιακής χαλάρωσης της.

PS: H συνεύρεση πραγματοποιήθηκε στην δεξιά είσοδο, στο μαγαζί στο βάθος του διαδρόμου δεξιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2017
Δεν είναι για πρόταση αυτή.Τελείωσες ψυχαναγκαστικά ενώ μιλάγατε περί χρόνου και πήγε να φύγει.Κακώς το παίδεψες να τελειώσεις κατά τη γνώμη μου.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1