Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε αυτό το άθλιο καταθλιπτικό τσαρδί έχω κάνει απροσδόκητα καλά γαμησια αναλογικά. Πότε δε μπήκα με τη μια που λενε. Είναι υπόγειο, σκοτεινό, στενό με μικρά και βρωμερα δωματια. Γιατί κανω σχετικά καλά γαμησια εκει ειναι ανεξήγητο.
Τέλος πάντων που λέτε είπα μα δοκιμάσω τη Τίνα μιας και πολλές φορές δε πέρασα στο τσακ.
Η κοπέλα ειναι ψιλο νταρντανε, νεαρή, εχει τα πιασιματακια της αλκα δε τη λες χοντρη σε καμια περίπτωση, μοιάζει (και ειναι) αλβανιδα. Φοραγε μαυρα καυλωτικα μοντέρνα εσώρουχα (αυτα με τα πολλαπλα σκοινάκια), και μια κορδελα στα μαλλιά αλα σιξτις.
Πλήρωσα το μπλε εισιτήριο και η τσατσα σταυροκοπιοταν να είμαι 'καλος ποδαρικος' αφου ειμουν ο πρώτος πελάτης της βαρδιας.
Να μη τα πολυλογώ η κοπελίτσα ήρθε λιγο διστακτική στο δωμάτιο αλλα με χαμόγελο και καλη διάθεση της άλλαξα τη λυπημένη φατσουλα σε χαμογελαστή. Παρεμπιπτόντως είναι πολυ ομορφουλα οταν χαμογελάει, εχει μια παιδικη αθωωτητα.
Την αρχισα στο μπαλαμουτι και τα φιλάκια αλλα απεφευγε τα γλωσσοφιλα.
Της άρχισα γλυφομουνι διάρκειας που της άρεσε πολυ. Την ειδα ανετη με το χρόνο και δεν βιαστικα. Ζήτησα να μου το πάρει στο στόμα και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό, απάντησα δε θελω αλλα αν θες εσυ βαλε. Δεν εβαλε, η πιπα της τιποτα το ιδιαίτερο, ρηχή και ατεχνη. Οχι οφι δε θελει, απλα δε ξερει, νομίζω. Ταυτόχρονα επαιζα με το μουνακι της που ειχε υγρανθει για τα καλα.
Τη βαζω στο ιεραποατολικο, περασμα καποτας και έμπαινα μεσα της αργά και αισθησιακά. Δε νομίζω να της αρεσει αλλιώς. Παλι εκανα προσπάθειες να φιλισω και παλι απεφευγε.
Η ωρα πέρασε ομως και ενω η κοπέλα δεν εχει θεμα ακουω τη τσατσα να ρωτάει αν ειναι καλα. Σημα να τελειώσει βεβαίως βεβαιως. Της προτείνω να μου τον παίξει μπας και τελειώσω, που καταλήγει να μου τον παιζει ενω μπαίνω με τη μούρη απο κατω της και γλυφομλυβιαζω με μανια. Δε φερνει αντίρρηση και δείχνει να το απολαμβάνει και οταν της λεω να κάτσει βίαια πανω στη μούρη μου σε ψεισιτινγκ. Το μουνακι εχει υγρανθει πολυ και ψηλό πνίγομαι στα ζουμιά που μυρίζουν και λιγο (γενικά η κοπέλα ηταν πεντακάθαρη) και καπου εκει πνιγμένος στο μουνι της χυνω και τα κανω ολα κωλος, απο τα σεντονια μεχρι τα παντα.
Χεραιτιομαστε και σιγα σιγα φεύγει απο το δωμάτιο ενω σχολιάζουμε τη τσατσα.
Βαζω υψηλή συμμετοχή και σχεση απόδοσης/τιμής γιατι η κοπελα δε βιάζεται καθολου. Πρέπει να εκατσα κανα 20λεπτο γεματο στο δωματιο. Γενικά ομως δε συμμετέχει πολυ, πρέπει να πάρεις εσυ προτοβουλιες. Δε λεει και πολλά οχι ομως. Εκτός απο φιλιά που τελικά ΔΕ πηρα... Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τίνα
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, Gingos, dinos34 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού