Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δυο κοπέλες στο συγκεκριμένο κατάστημα, πρώτη βγήκε μια Ρουμάνα ξανθιά πιτσιρίκα 22 ετών με ωραίο σώμα και ωραίο επαρχιώτικο πρόσωπο Ρουμάνας, η υπηρεσία την βαπτίζει Ρωσίδα και μια άλλη κοπέλα πιο νταρντάνα αδιάφορη για μένα. Χαρωπή στο σαλόνι η ξανθιά Ρουμάνα, πέρασα μαζί της με το απλό το πρόγραμμα της.
Είσοδος της στο δωμάτιο μου, που γενικά είναι ήσυχα και μακριά από το σαλόνι όποτε δεν ακούς τίποτα, ξαπλώνει και γλύφω βυζιά ενώ μου πρότεινε να της γλύψω και το αιδοίο της, κρατώντας το κεφάλι μου με καθοδηγούσε, είσοδος στο μουνί της ύστερα και με έντονο πόνο από μέρους της κοιτιόμασταν στα μάτια σε κάποια φάση με αρπάζει από το σβέρκο με τόση δύναμη ενώ την γάμαγα, κρατήσαμε για αρκετά λεπτά στο έτσι η υπηρεσία φώναξε στο οκτάλεπτο και συνέχεια το έπαιξα μπροστά της με το χέρι μου ενώ παράλληλα μιλώντας από μόνη της μου σύγκρινε τα παπάρια των Ελλήνων και των άλλων εθνικοτήτων, παρά ταύτα δεν μπόρεσα να ολοκληρώσω και την έδιωξα από το δωμάτιο φιλικά.
Όμορφη κοπέλα, της αρέσουν οι πρωτοβουλίες, είναι λίγο τεμπέλα και νευρόσπαστη με την καλή την έννοια ίσως ξανά επισκεφτώ την ίδια και το συγκεκριμένο μαγαζί. Οι καπότες δυστυχώς είναι εκείνες οι Κινέζικες οι κόκκινες που είναι αντιαισθητικές σε μένα καθώς προτιμώ σε υφή την πατροπαράδοτη καπότα σε διαφανές χρώμα και λεία επιφάνεια για καλύτερο αποτέλεσμα και αίσθηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Υπηρεσίες
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, aselgeia, jon smith και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού