Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ζέστη, και τα μουνάκια να κυκλοροφούνε με άσπρα κοντά σορτσάκια και τζινάκια και να φαίνονται τα σφρυγηλά κωλομάγουλά τους... Κεφάλι σε τοίχο! Όπως καταλαβαίνετε χύστες, οι κάβλες χτύπησαν και πάλι κόκκινο, κάτι έπρεπε να κάνω... Money Mouth

...με πόνο ψυχής λοιπόν Λύπη (διότι το 20€ βγαίνει πολύ δύσκολα στις ημέρες μας), κατευθύνθηκα προς τα γνωστά στέκια των μπουρδελομανάδων Φυλής και Φωκαίας...

Στον εν λόγω οίκο πέτυχα την γνωστή Ηλέκτρα, τον κωλαράκο της οποίας είχα βάλει στο μάτι από καιρό, συγκεκριμένα από τότε που την πρωτοείδα. Κουλ Ο λόγος που δεν είχα περάσει στο δωμάτιο μέχρι σήμερα, ήταν επειδή μου έδινε την εντύπωση ότι βαριόταν, μάλλον από τον τρόπο που χαιρετούσε στο σαλόνι... Χμμμ;

Αφού η τσατσά ανακοίνωσε το πρόγραμμα, κάνω να φύγω, λέγοντας ότι θα συνεχίσω την βόλτα μου. Η Ηλέκτρα όμως με διέκοψε, λέγοντάς μου: "Ποια βόλτα; Σε μισή ώρα θα φύγω, πέρνα μέσα να γίνει πανικός...!". Ναι! Ε, και ψήθηκα... Ντροπή

Το δωμάτιο ήταν καθαρό. Και τα σεντόνια επίσης! Με το που ήρθε έβγαλε μόνη της το σουτιέν, διότι, όπως μου είπε, κάτι άλλα σαν κι αυτό που είχε της τα χαλάσανε οι (απαίδευτοι) συναγωνιστές. Γλώσσα (Έλεος, πόσο στραβάδια είστε, ούτε ένα σουτιέν δεν ξέρετε να βγάζετε; Στη χειρότερη, κοιτάξτε τις πουτάνες πώς τα βγάζουν, να μάθετε! Γερο-μύστης ) Επίσης έβγαλε και το βρακί της και κάθισε στο κρεββάτι...

Πήγε να μου περάσει καπότα σε πεσμένο μόριο, αλλά δεν την άφησα. Με ρώτησε αν ήθελα να τον πάρει ακάποτα στο στόμα, αλλά δεν την άφησα. Την σήκωσα όρθια και άρχισα να γλύφω τα μικρά βυζάκια της με τις ωραίες ρώγες τους και να χουφτώνω το σφρυγηλό κωλαράκι της. Μόνο και μόνο στη σκέψη ότι αυτός ο κωλαράκος θα γινόταν δικός μου, σε δευτερόλεπτα έγινα turbo... Ναι!

Πήρα μόνος μου την καπότα και την φόρεσα. Η Ηλέκτρα προσπάθησε να μου πάρει πίπα, αλλά δεν την άφησα, γεγονός που την απογοήτευσε, διότι με παράπονο στην φωνή μου είπε "Μ' αρέσει να πιπώνω...!". Στο καπάκι με ρωτάει "Στα τέσσερα;". "Ναι, γιατί όχι;" της απαντάω... Κουλ

Της τον έβαλα πρώτα στο σφιχτό μουνάκι της, το οποίο φάνηκε από την αρχή πως ήταν ικανό να με κάνει να χύσω πριν καταφέρω να της τον βάλω και στον κώλο... Η Ηλέκτρα, λέγοντάς μου ότι γούσταρε να της τον χώνω βαθιά, με τραβούσε μέσα της και μου χάιδευε τα αρχίδια... Κατσικογάμης Διαισθανόμενος ότι θα χύσω, της είπα, δώσε μου και τον κώλο σου, διότι δε θα προλάβω... Ντροπή Άτιμες κάβλες...! Θυμός

Έβαλε σάλιο στον κώλο της και το πήρε μέσα... Κατσικογάμης "Πολύ σφιχτός!" της λέω, και μου απαντάει "Δεν έχω κάνει πολύ κώλο σήμερα!" Γλώσσα Όπως καταλαβαίνετε, το τέλος ήρθε πολύ γρήγορα... Γερο-μύστης

Πραγματικά ήταν άλλη μια σφιχτή ηδονιστική κωλοτρυπίδα, βαθειά μέσα στην οποία άδειασα για τα καλά, κάτι που το είχα ανάγκη... Έρωτας

Την αποχαιρέτησα με ένα φιλί στο μάγουλο Έρωτας , και πήγα να της ξαναγλύψω και τη μία ρώγα, αλλά με σιχαμάρα τραβήχτηκε Λύπη και πήρε ένα μωρομάντηλο και ξανακαθαρίστηκε, διότι, όπως μου είπε, σιχαίνεται τα σάλια...! Εμμμμ

Τελικά μέχρι και οι πουτάνες έχουν κάποιες βασικές αρχές στη σαρκική επαφή.

Κάτι άλλες πουτάνες στο μυαλό και την ψυχή που κυκλοφορούνε εκεί έξω και γαμιούνται ασύστολα χωρίς να τιμάνε το στεφάνι τους και ανοίγουνε σπίτια που μετά κλείνουν άδοξα, ήθελα νά 'ξερα τί αρχές έχουν, και τί μοίρα τους πρέπει... Θυμός

Διότι έτσι έχουν τα πράγματα χύστες. Άμα δεν θέλεις να το ανοίξεις το σπιτικό, μην το ανοίξεις. Είναι κρίμα να το ανοίξεις και μετά να το κλείσεις. Και δε σου φταίνε σε τίποτα και τα κακόμοιρα τα παιδάκια...! Λύπη

Αυτά με τις αμπελο-μπουρδελο-φιλοσοφίες, που πιθανόν αφήνουν πολλούς από εσάς αδιάφορους. Ελπίζω να μην έγινα πολύ βαρετός... Εμμμμ Εγώ πάντως κάτι έμαθα σήμερα. Ελπίζω να μάθατε κι εσείς... Σπασίκλας

Η τσατσά δεν μας ενόχλησε (αν και δεν νομίζω ότι έμεινα και πολλύ ώρα μέσα...! Γλώσσα ). Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Υγειαίνετε... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
Υπηρεσίες
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, παλαιμαχος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού