Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...το πάθος μου για δεκτικές καμπυλότητες με οδήγησε στην πλατεία βικτωρίας να πίνω αργά ένα καφεϊνικό ρόφημα ενω παράλληλα να στοχαζόμουν κάποιες παράξενες έννοιες ...όταν η φαιά ουσία εξαντλήθηκε βγήκα στο σεργιάνι για κάτι πιο σαρκικό ...
...αντίκρυσα την Μελίνα ένα ξανθό μιλφοειδές το οποίο ήταν το μόνο που μου δημιούργησε μια ιδέα προκαρακτικου σεξουαλικου παιγνίου απο το σαλόνι ...και έτσι της έδωσα ένα μπλέ χαρτάκι ...η λεία μου ήρθε χαμογελαστή στο δωμάτιο και άρχισα να λείχω τις κρεμαστές αλλά ακόμα στητές μαστικές καμπυλότητες της χωρίς περισπασμους και αρνήσεις απο μέρους της , για να φτάσω στην βρώση του αιδοίου της ...ήρθε η σειρά της να ανταποδώσει την λειχία των γεννητικών οργάνων και το έκανε με αργό και υγρό τρόπο μέχρι που ταυτόχρονα ο ένας έλειχε την γεννητική χώρα του άλλου σε αντιστροφη φόρά των κορμών μας δίκην στάσεως 69 ...ύστερα ανέβηκε επι του πριαπισμένου πέους μου και παλλόταν πάνω του σε διάφορες παραλλαγές ενω εγω θώπευα τις κρεμάμενες μαστικές της καμπυλότητες ...στη συνέχεια στήθηκε σε κυνική στάση και με καλούσε εκ των όπισθεν να την γαμευσω δυνατά , παράκληση στην οποία υπάκουσα και μετά απο ένα κρεσέντο εκχύμωσα το υγρό επι του περιβλήματος περιλούζοντας το εγκεφαλικό μου παρέγχυμα με το λυτρωτικό συνουσιοπιοειδές ...στο αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο ένιωσα την δυσφορία της στέρησης παρότι είχα μολις γαμευσει πράγμα που αποδεικνύει ότι έχω ξαναεισέλθει στις παράξενες ατραπούς του σεξουαλικού εθισμού ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, sapiosexual και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2017
Ρε αρχοντα, να με συμπαθας αλλα δε καταλαβαινω χριστο οπως γραφεις, ειμαι λιγο βοιδοκεφαλος κ το γαμωτο ειναι οτι πετυχαινω πολλες κριτικες σου που θελω να διαβασω
14 Ιουλίου, 2017
Μόνο και μόνο για κάτι τέτοιες απίθανες κριτικές νομίζω ότι αξίζει ο πορνικός ιστότοπος. Βλέπω να συγκεντρώνονται μαζί με άλλες παρόμοιες και να αποτελούν το θέμα διδακτορικής διατριβής. Εύγε Καπέλο
14 Ιουλίου, 2017
Κύριε μορτη, τι νόημα έχει να γράφετε μια κριτική που την καταλαβαίνουν ελάχιστοι? Μπορείτε να τα λέτε πιο απλά. Αν θέλετε να γράψετε λογοτεχνία υπάρχει αλλού χώρος ΌΧΙ εδώ. Αυτό το κάνει σε μεγαλύτερο βαθμό απο εσάς ο μπακάλης. Οι κριτικές του δεν προσφέρουν τίποτα.
15 Ιουλίου, 2017
δεν εδωσες καποια περιγραφη ,μήπως ήταν η Μελίνα η Σέρβα,που δούλευε εκει πριν δυό χρονια περιπου και στο Διδυμου 16 ?
15 Ιουλίου, 2017
Τελικά το επίπεδο των κριτικών σου είναι αντιστρόφως ανάλογο του ψευδωνύμου σου. Δεν ξέρω τι λένε οι υπόλοιποι αλλά εγώ τις απολαμβάνω.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5