Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα γράψω μια πολύ καθυστερημένη και σύντομη κριτική, έτσι και μόνο για να υπάρχει αρχείο. Την είδα 1 μέρα πριν φύγει τον Μάρτιο, δεν πρόλαβα να ενημερώσω εγκαίρως οπότε μετά δεν είχε νόημα να βιαστώ.

Το μοναδικό ερώτημα που πρέπει να απαντήσεις αν θες να δεις αυτό το κορίτσι είναι το εξής: Η διαστροφή σου θέλει να γαμήσεις νεραιδούλα?
Το κορίτσι είναι σούπερ νεανικό, σε σημείο που αναρωτιέσαι αν πρέπει να ζητήσεις ταυτότητα, το σωματάκι της αγύμναστο, αλλά λόγω ηλικίας σφιχτό και καβλωτικό.
Το μαλλί άκρως καβλωτικό επίσης. Το μόνο αρνητικό στην εμφάνιση είναι οτι δεν έχει τέλειο οδοντοστοιχία. Τα δυο μπροστινά δόντια μπαίνουν ελαφρώς μέσα, κάτι που έχω συναντήσει και σε άλλες Ρωσίδες.

Στις υπηρεσίες, το φιλί ήταν σχεδόν χωρίς γλώσσα, ίσα-ίσα την έβγαζε και σε ακούμπαγε.
Πολύ δεκτική στο γλύψιμο, αλλά όχι στα δάχτυλα, ενώ ήταν μεγάλη απόλαυση και για εμένα και για εκείνη το γλύψιμο της κωλοτρυπίδας της, η οποία ήταν ροζ, αδούλευτη και υπέροχη και σιγά σιγά άνοιγε με την γλώσσα

Για πρωκτικό ουτε λόγος, αφού δεν υπήρχε στον κατάλογο.

Σεξ συμβατικό gfe, όχι τιποτα αλισμόνητο.

Και τα 3 μπαλάκια τα εισέπραξε αδιαμαρτύριτα στο στόμα.
Τέλος επειδή το κόστος ήταν 210+20cim και είχα 250, της έδωσα προκαταβολικό μπουρμπουάρ 20 ευρώ γιατί είχα μόνο 50άρικα, όμως δεν έκανε το κάτι παραπάνω προς εμένα, αν και θεωρώ οτι είχε να δώσει

Εγώ προσωπικά έχω αδυναμία στα 18χρονα και η ακρως πιπινέικη εμφάνιση της με κάβλωσε πολύ, όμως έχουμε δει και καλύτερα.

Αν ξαναέρθει, ίσως ξαναέπερνα μόνο και μόνο για την υπέροχη εικόνα του ροζ μαλλιού να σε τσιμπουκώνει και της γευστικής ροζ σουφρας της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
fistikimaimouda
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
272
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, old boy, LanciaRallye037 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού