Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69271
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Όλγα λοιπον.
Με φανατικούς φίλους και ακομα πιο φανατικούς εχθρούς

Η κριτική αφορα ενα πληθος συναντησεων, και οχι μονο μια, και αφιερώνεται επισης στους Κριτικολάγνους φίλους.

Την Όλγα την κανεις οτι θες. Και οταν λεμε οτι θες..κυριολεκτώ.
Απο αυτη την αποψη βαζει κατω όλα τα κοριτσακια που διαφημίζονται στο παρον ιστοχωρο...με διαφορά.

Σωμα με αρκετα παραπανισια κιλα... Αλλα την Ολγα δεν την παιρνεις για το σωμα της. Πιπα με πλουσιο ρεπερτόριο..πνιξιματα, τραβηγμα μαλλιων...
μπατσακια, σκισιμο κολου ουτε λιπαντικα ουτε σαλια ουτε τπτ. Καβλωνει ευκολα και το καταλαβαινεις... συμπεριφορα ΑΨΟΓΗ ευγενεια που σπανιζει.
Προσωπο και μαλλι......ολα τα λεφτα.
Χυσιμο οπου θες οπως θες...οσο θες. Υποτακτικη χωρις αυριο.

Επειδη είμαι νεουλης ως χρηστης...βαθμολογια ειναι αναλογη των δυνατοτητων του site


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, amjik, gol1934 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2017
Ειλικρινά σ ευχαριστω μου άρεσε πολύ γιατί ειναι αληθινή και απ τη δικη μου οπτική γωνία
14 Ιουλίου, 2017
σκορπιε συγνωμη εκ των προτερων,πριν λιγα λεπτα παρεθεσα σχολιο στην κριτικη σου για την ευα30,τωρα εκγρινω και επαυξάνω αυτά που λες για την ολγα η ολγα είναι απιαστη σε πολλες κατηγοριες του αγοραιου ερωτα.μιλαω από πειρα 20 χρονων τουλάχιστον,εαν συγκρινεις ευα με ολγα είναι σαν να λεμε μετεχω 10 τοις εκατο σε μια εταιρια με την ευα και 99,99999999999τοις εκατο με την ολγα .παρεπιπτωντος την ευα την γνωρισα μεσω ολγας ,την δοκιμασα δυο φορες υπαρχει και κριτικη αλλα ως εκει.......
14 Ιουλίου, 2017
Έχει αλλάξει η τιμή? Στα 50 δεν ήταν?
15 Ιουλίου, 2017
Με πρωκτικό είν' 70
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4