Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261768
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χρωστούμενη κριτική προς κριτικολάγνους Νο1

Η Αννούλα ειναι ενα χαριτωμένο κοριτσάκι, που δεν θα σας απογοητευσει αλλα ουτε και θα σας ενθουσιάσει (τουλάχιστον εμενα).
Πιπα καλούτσικη, κορμί καλό αλλα τα χαλάει λιγο το μικρό στηθος.
Καλή διάθεση για να σε ευχαριστήσει, αλλα προσωπικως με ξενέρωσε η ΑΠΑΙΤΗΣΗ της να βγαλω κομποσχοίνι και σταυρουδακι.
Για μια φορα ηταν καλή περίπτωση, με δεδομενο οτι δεν παει κεντρο...δυσκολα θα την ξαναδιαλεγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taz_s, mad_max, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2017
ρε συ τωρα που το λες το θυμηθηκα.
και σε μενα το ιδιο ειπε (οχι με απαιτητικο υφος) για να βγαλω σταυρουδακι που φορουσα.
δε ρωτησα καν γιατι.
14 Ιουλίου, 2017
μπραβο την κοπελα σιγουρα πιστευει πολυ για να το ζηταει αυτοΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι
τωρα ολα τα αλλα στο κοματι που θελουμε εμεις η ουσια ειναι μαλλον θετικη απ[ο οσο καταλαβαΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
14 Ιουλίου, 2017
ρωτησω κατι ρε παιδια τι εθνικότητος είναι η αννα ,γιατι καποιο ρολο θα παιζει με αυτά που λετε.
14 Ιουλίου, 2017
Δεν βλέπω κάτι κακό ή παράλογο σε αυτό που ζήτησε η κοπέλα.
Απόλυτα σεβαστό εφόσον έχει να κάνει με συγκεκριμένες πεποιθήσεις
ή άλλους προσωπικούς λόγους.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
15 Ιουλίου, 2017
Μπράβο Άννα, εκτιμώ και σέβομαι απόλυτα αυτό που γράφεις! Ορισμένα ζητήματα είναι εντελώς προσωπικά και υπεράνω ενός deal
"πώλησης-αγοράς" υπηρεσιών. Εύγε και ένα μεγάλο RESPECT από μένα για ένα τέτοιο αδιαπραγμάτευτο προσωπικό ζήτημα! ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
15 Ιουλίου, 2017
Δε βγάζω σταυρό εκτός αν με σκοτώσεις. Θα έπαιρνε τα @@ η κοπέλα και θα τα άκουγε. Δε τη ξέρω αλλα το σταυρό μου ΔΕ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ
15 Ιουλίου, 2017
Συνυπογράφω τα όσα έγραψε ο κατάσκοπος! Καπέλο Και τα όσα είπε η Άννα Καπέλο στην οποία εκφράζω για ακόμα μια φορά τον σεβασμό μου και την συμπάθειά μου!

@howbawdat Μάλλον σου ξέφυγε η εξήγηση που έδωσε η Άννα. Διάβασέ την και ίσως την αλλάξεις το αρχικό σου σχόλιο...
15 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγα ρε φιλε πουτανα ε μπραβο Μαλακία
TK
TASSOS karipidis
15 Ιουλίου, 2017
σωστα πολυ καλα τα λεςΚαπέλο
TK
TASSOS karipidis
15 Ιουλίου, 2017
Καλό μου κορίτσι, αυτό που λές είναι απόλυτα σεβαστό.
Θα σου πρότεινα ομως, για να εισαι απόλυτα εντάξει με την συνείδησή σου, να αλλάξεις επάγγελμα επειγόντως.

Οταν ο σταυρός βγαίνει, δεν αλλαζει η θρησκεία μας. Η ιδια ειναι παντα. Όλα τα αλλα ειναι ναχουμε να λεμε.
S
Sc0rpi0s
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2