Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490680
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλεποντας τις φωτογραφιες της Παολας καταλαβα οτι προκειται για κοπελα με σφιχτο κορμι και ωραιες γαμπες. Πηγα για αυτοψια και αν ισχυε θα περναγα, οπως κι εγινε.
Καταρχας αυτο που δεν φαινεται ειναι οτι η κοπελα ειναι ψηλη, 1,75 περιπου (Νο 40 πατουσαρα!). Ειναι μιλφ που κρατιεται καλα, με αθλητικο σωμα και τυπικο ωραιο προσωπο.
Ειπα για αυταρχικο και περασα. Μετα το μπανακι ηρθε το μωρο με τα συνεργα, αυτο το στουντιο εχει πολυ καλο στραπ.
Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, αυτη ορθια κι εγω να χουφτωνω/γλυφω/φιλαω τα ποδια και τις γαμπες. Οι γαμπες της ειναι πολυ γυμνασμενες και φοραγε καυλωτικο ξωφτερνο πατουμενο. Αρχισε να με χαιδευει στον κωλο με εμπειρια. Μετα εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και ανοιξε τα ποδια της κι επαιζε τη μουναρα της. Εγω εγλυφα ποδια, μπουτια, γαμπες, βυζια. Ανεβηκαμε στο κρεβατι και ζητησα γλυψιμο. Εγλυψε αρχιδια αλλα οχι κωλο. Μετα εβαλε δαχτυλακι. Επεσαν κατι φιλακια και αισθανθηκα οτι εχει λιγο μουστακι (ξανθο, δεν φαινεται τιποτα). Γενικα εχει σφιχτο σωμα, ωραια μπρατσα και κωλαρα. Φορεσε το στραπ κι αρχισε να με πηδαει. Στην αρχη στο πατωμα στα 4 εγω κι αυτη απο πισω, μετα στο κρεβατι. Ανταποκριθηκε στις προσδοκιες μου, μπηκε σιγα και μετα πολυ δυνατα και βαθια. Βρηκε πατο, ειναι μακρυ το στραπ κι αυτη το εβαζε ολο. Δεν ηθελα και πολυ για να χυσω στη δευτερη σταση. Στο λεπτο ειχε εξαφανιστει.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού