Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312614
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασα να δω την Ξενια γιατι οι φωτογραφιες μου ελεγαν οτι θα ειναι καλη. Παω στο στουντιο και ειναι σε δωματιο. Βλεπω την Κατερινα η οποια δεν μου ειπε κατι το ιδιαιτερο, αν και στις φωτογραφιες φαινεται καλη. Η τσα2 αναφερει τα προγραμματα και περιμενω. Υστερα απο περιπου 20' βγαινει η Ξενια. Σταματαει ο χρονος.... πεφτει το σαγονι.... Πριν φυγει εχω σηκωθει και την ακολουθω στο δωματιο. Μου λεει η τσα2 οτι εχει κι αλλο δωματιο. Ειχα να παω καπου, οποτε την ρωτησα μεχρι τι ωρα θα κατσει και ανανεωσα το ραντεβου μου για τη 1 το βραδυ. Επιστρεφω λοιπον στη 1 και μπαινω. Της λεω οτι θελω αυταρχικο. Μου λεει να ρωτησω και φευγει. Ερχεται απογοητευμενη, λεει δεν κανει η κοπελα. Της λεω: τι μου το ειπες πριν στα προγραμματα και τραβηχτηκα; Μηπως θελει να δοκιμασει; Γιατι καποιες κοπελες δεν ξερουν αλλα θελουν να δοκιμασουν, ενω αλλες ξερουν αλλα δεν θελουν να κανουν. Την ξαναρωταει, τιποτα. Της λεω, αντε, να περασω με απλο. Δεν το εχανα το μωρο.
Μπαινει μεσα υστερα απο λιγο και βλεπω ενα μαυρισμενο ψηλο (1,78) γυμνασμενο κορμι με μικρο στηθος, κωλαρα (οχι τοσο σφιχτη οσο νομιζα) ωραιες γαμπες, ποδαρες που δυστυχως γαργαλιωταν (Νο 42 πατουσαρα!!!) επιπεδη κοιλιτσα και πολυ ωραιο καυλωτικο προσωπο κοπελας υποδοχης σε μπαρ.
Μπηκε με ορεξη και αρχισαμε με αγκαλιες και φιλια. Επεσα να γλυψω ποδαρες αλλα γαργαλιωταν, εχωσα τη μουρη μου στην κωλαρα κι αυτη ειχε ανατριχιασει!! Λιγο αξυριστα δυστυχως τα ποδια. Μου τον επιασε κι αρχισε να τον παιζει, εγω της εγλυφα το σωμα. Μου περασε προφυλακτικο αφου δεν χρειαστηκα πιπα, ειχα καυλωσει καλα... Αρχισα να την γαμαω ιεραποστολικα κι αυτη αναστεναζε. Πεσανε κατι πεταχτα φιλακια. Οι ρωγες της ειχαν σκλυρηνει! Μετα απο λιγη ωρα βγηκα και της ειπα να μου γλειψει τα αρχιδια και να χαιδευει τον κωλο μου. Υπακουσε και υστερα απο λιγο εχυσα μεγαλοπρεπως...
Αργοτερα ειχαμε κουβεντουλα, οπου συζητησαμε για το αυταρχικο προγραμμα και μου ειπε οτι ισως το δοκιμαζε (αν και η τσα2 πριν ελεγε αλλα).
Συνοπτικα, πολυ δυνατο μωρο (οχι για βυζολαγνους) με καλες υπηρεσιες!!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού