Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κλεινω ραντεβου στις 17:00 για της 22:00 το βραδυ με το γραφειο και μου λενε οταν φτασεις στειλα μας να σου πουμε το room number, οκ μεχρι εδω. Φτανω 21:40 εξω απο το γνωστο ξενοδοχειο πανω στην εγνατια , στελνω μηνυμα μου λεει περιμενει λιγα λεπτα ετοιμαζετε , οκ λεω no problem. παει 22:00 τιποτα, στελνω ξανα μηνυμα λεω ειναι ετοιμη η κοπελα? μου λεει να περιμενω λιγα λεπτα ακομα και θα μου στειλουν, τελικα μου στελνει μηνυμα 22:40 με το room number και ανεβαινω φουριοζος πανω. με το που βγηκα απο το ασανσερ ερχωταν απο το βαθος ενας πιτσιρικας που μαλλον ηταν μεσα αυτος και γιαυτο με καθυστερησαν! τελος παντων φτανω εξω απο το δωματιο χτυπαω πορτα και μου ανοιγη to januv mvraki h Alina. μπαινω για ντουζ ισα ισα να βραχτο και βουρ στην μαχη , πιπα αρκετα καλη αλλα εχει περιθωρεια βελτιωσης γιατι οταν της τον πιεζεις βαζει δοντακια! προσωπο πολυ ομορφο , ματια ομορφα, και χιλια πολυ γκαβλιαρικα! ο πρωτος γυρος τελιωσε σε 20 λεπτα αφου της εγλυψα λιγο το γατακι της ! καναμε ενα 5 λεπτο διαλημα και την ρωταω ποσες μερες θα εισαι θεσσαλονικη? Μου λέει 5 μερες και οτι μετα θα παει αθηνα και μετα θα φυγει μοσχα! Αγγλικα παντως δεν ξερει καθολου! το five days μου το εκανε με τα δαχτυλα!Μεγάλο χαμόγελο Την ρωταο σ'αρεσει η Θεσσαλονικη , μου απανταει κουναντος το χερι δεξια αριστερα! την λεωω αα 50 - 50 δηλαδη , ναι μου λεει!Μεγάλο χαμόγελο Την λεεω γιατι δεν σ'αρεσει βρε ? μου εκανε κατι νοηματα προς την παραλιακη! τωρα οτι βρομαει ηθελε να μου πει, η οτι δεν μπορουν να κανουν μπανιο στον θερμαικο!Κουλ Την ρωταο πια πολη σαρεσει, και μου απανταει η barcelona, Την λεω και εμενα μου αρεσει ο μεσσι, και γελουσε! Τελος την ρωταο εχεις facebook , μου λεει ναι, την λεεω πως ειναι το name σου? και μου το ελεγε στα ρωσικα , χαχαχα! Δεν εβγαζα ακρη , την λεω instragram εχεις? με λεει ναι εχω , πως σε λενε να σε κανω follow , παλι ρωσσικα μου τσαμπουναει! Πηγε μετα εφερε το κινητο της και την εκανα και με εκανε follow. Ο δευτερος γυρος ειχε πολλες στασης και πολυ ιδρωτα να τρεχει! ειχε πολλες και διαφορες στασεις! Απλα αν περιμενετε καπια μου θα σας βαλει κατω να σας ξεσκιση τα ραματα μην πατε σε αυτην! οπως ειπε ο sithlord ειναι για γλυψιμο το μωρο για αγκαλιτσες φιλακια ! Η ηλικια της δεν πιστευω να ειναι πανω απο 25! Σε μια στιγμη εσπασε και το προφυλακτο! πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο! στο τελος με εκανε στοματικο και τελειωσα μεσα στο στομα της αλλα δεν τα καταπιε! πηγε αμεσως μεσα στο μπανιο και τα φτυσε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
335
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, nikostratos, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2017
ούτε 5 λεπτά δεν θα περίμενα όχι 40, ας ήταν και η αντζελίνα τζολί στο δωμάτιο. απαράδεκτο το γραφείο που κλείνει απανωτά ραντεβού Θυμός
M
mars_ch
13 Ιουλίου, 2017
Πες και σε μας πώς τη λένε στο ινστα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2