Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
το ξανθο το χαλι λογω μαλλιου
αδυνατη κοκκαλιαρα οχι και ετσι κοριτσι μου γλυκο
βυζι τιποτα - αν η γυναικα ειναι ωραια σημασια στο βυζι δεν δινω αλλα ηταν πολυ μικρο και μικρη θηλη
κρυοκωλη
δεν μου σηκωνοταν με τιποτα αρχισε το τσιμπουκι μετα ξενερωσα μετα πηρα λιγο μπρος την εστησα στα 4 για να βλεπω το τατοου της και οχι την μουρη της ξανασκεφτηκα τα πεταμενα 120+20 ξενοδοχειο και εριξα μια μαλακια με αυτη στημενη στα 4 πλυθηκα και πριν κανει βγει απο το μπανιο ειχα ηδη ντυθει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
655
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Iso13, doc_lin

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 13 Ιουλίου, 2017) 13 Ιουλίου, 2017
Δηλαδή δεν βρήκες κανένα απολύτως θετικό στοιχείο να μας περιγράψεις; Ολα μαύρα;
Είναι δηλαδή, σοβαρή κριτική αυτή που έγραψες;
Αν δεν είχε γράψει προηγουμένως για την κοπέλα ο φίλος Оldboy
του οποίου εμπιστεύομαι και εκτιμώ την κρίση, μπορεί και να
κρατούσα μια επιφύλαξη ότι ίσως κάπου, κάτι να μην πήγε και τόσο καλά.
Θέλεις όμως να μας πείσεις ότι ο προηγούμενος φίλος είναι στραβός
και εκεί που γράφει ότι οι φωτογραφίες είναι "ακριβέστατες", εσύ λές τελικά
την αλήθεια όταν γράφεις ότι είναι "παραπλανητικές / πολύ επεξεργασμένες / παλιές"
και μας την παρουσιάζεις σαν σκιάχτρο (πρόσωπο: 4), ερείπιο (σώμα: 2) και τόσο ξενέρωτη (διάθεση σέξ/συμμετοχή: 3); Μάλλον υποτιμάς τη νοημοσύνη μας...
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
13 Ιουλίου, 2017
Όταν την έχω πατήσει από αυτό το γραφείο αρκετές φορές, αλλά και από κριτικές πολλών που γράφουν τρομερά λόγια για γυναίκες που δεν βλέπονται... θα πιστέψω εσένα αδερφέ πιο πολύ και θα σε ευχαριστήσω που με έσωσες...
13 Ιουλίου, 2017
@ popov, same here
13 Ιουλίου, 2017
Το πως θα περάσει κάποιος με μια κοπέλα είναι θέμα αρκετών διαφορετικών παραγόντων και εξαρτάται και από την συμπεριφορά και τα θέλω του καθενός.
Καταλαβαίνω ότι η συνάντησή σου δεν πήγε καλά και δεν εξετάζω τις βαθμολογίες που αφορούν την συνάντηση.
Όμως το 4 στο πρόσωπο και το 2 στο σώμα απλά δεν υπάρχουν.
Γράφω το σχόλιο μόνο και μόνο γιατί είναι χαωτική η διαφορά των δυο μας όσον αφορά την εμφάνιση και σίγουρα δημιουργεί ερωτηματικά στους υπόλοιπους. Δεν έχω καμία διάθεση αντιπαράθεσης.
Οι επόμενες κριτικές θα δείξουν νομίζω τι ποιός είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα, τουλάχιστον όσον αφορά την εμφάνιση.
13 Ιουλίου, 2017
και εγω πάντως μέτρια πέρασα ...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
15 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι για μενα ηταν μαυρα . πολυ πιο αδυνατη ,χαλια μακιγιαζ ..ειμαι 22 προς 23 και δεν μου σηκωνοταν αν σου λεει κατι αυτο...και στο τσιμπουκι που εκανε ηταν ο μισος πανω
15 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειχε ρε φιλε τρελη διαφορα οι φωτο στο σαιτ με αυτην?...δεν ηταν απιστευτα αδυνατη?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7