Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 782076
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την γνωστή πίεση χρόνου κατηφορίζοντας από Εξάρχεια, αποφασίζω να κάνω μία καταδρομική στο γνωστό θεραπευτήριο για το στανταράκι μου την Βερόνικα, η οποία όμως είχε αναχωρήσει οίκαδε! Η παρέλαση δεν βοήθησε πολύ (όλες οι γνωστές μου λείπανε) αλλά εκεί που είχα ψιλο-απογοητευτεί, εμφανίζεται, λίγο αλλαγμένη είναι η αλήθεια μια εικόνα από το παρελθόν (τουλάχιστον 4-5 χρόνια πριν) η...Σόνια! Αλλαγμένη σημαίνει λίγα κιλάκια (εγκυμοσύνη γαρ) παραπάνω και άλλο κούρεμα, κάποια χρονάκια γενικώς εμφανή αλλά πάντα σφιχτό κορμάκι και τα γνωστά υπέροχα βυζάκια που είχα τιμήσει άλλες 2 φορές στο παρελθόν! Αποφασισμένος να περάσω με την Σόνια, καθώς με οδηγούσε στο δωμάτιο, εκείνη την στιγμή βγαίνει ένα κοντοπούτανο (κατά δήλωσιν της!) καβλάκι που είχε μείνει λίγο πίσω να μπανιαριστεί και δεν το είχα δει στην πασαρέλα! Ρωτάω την Σόνια "είστε ... φίλες με την κοπέλλα?" και μου απαντάει "Ναι! πολύ φίλες!". Δεύτερη ερώτηση στο καπάκι "τη βρίσκετε παρέα?" μου απαντάει "φυσικά" και έτσι το τρίο συμπληρώθηκε. Η 2η κοπέλλα ήταν η Αντριάννα με την οποία δεν είχα συνευρεθεί ποτέ και δεν είχα διαβάσει κριτικές. Τώρα που τις διαβάζω, έχω να δηλώσω ότι είναι πράγματι έτσι: Κοντοπούτανο, καβλάκι και πολύ ευέλικτη. Κανονικά εδώ γράφουν "the rest is history" αλλά για να μη σας το χαλάσω να πω ότι τα μασάζ με 4 χέρια ήταν απολαυστικό, η Αντριάννα ασχολήθηκε με τα πόδια και η Σόνια με τον κορμό (ή το ανάποδο, πράγματι δεν θυμάμαι)και βέβαια περάσαμε γρήγορα στο δεύτερο μέρος αφού όπως σωστά γράφει άλλος συναγωνιστής αλλού, "αν ήθελα μασάζ θα πήγαινα σε φυσιοθεραπευτή"!!! Στο β΄μέρος ξεκίνησαν (με δική μου προτροπή) να παίζουν μεταξύ τους αλλά όχι φοβερά πράγματα (κανονικό γλυφ...νι δεν είδα αλλά οπωσδήποτε και με τα λίγα χαδάκια που αντάλλασσαν το θέαμα ήταν πολύ όμορφο. Τα 2 κορίτσια έχουν παρεμφερείς σωματότυπους (Η Σόνια αρκετά πιο γεματούλα) και ταιριάζουν μπλεγμένες η μία με την άλλη. Κάπου εκεί έπρεπε να αναλάβω πιο ενεργό ρόλο και (είναι λίγο θολά όλα τώρα) νομίζω πως τελείωσα με 69 με την Αντριάννα ενώ άκουγα την Σόνια να τα ζητάει στα βυζάκια της. Σε γενικές γραμμές από τα πιο ταιριαστά duo που είχα εμπειρία (άλλα 3-4 στην Μ.Πρ.6 με τις ιστορικές Λίντα και Ρωξάνη και Όλγα και Αλέσια ήταν μάλλον υποδεέστερα ή απλά ο "πανδαμάτωρ χρόνος" τα έχει απωθήσει στο βάθος). Ντουσάκι τα 2 κορίτσια (δεν χωράγαμε και οι 3 στην ντουσιέρα), ντουσάκι κι εγώ και έξω στον καύσωνα της Στουρνάρη. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου (βασικά στον ... φίλο μου που κοιμάται ανάνεσα στα σκέλια μου) μία επίσκεψη στην Αντριάννα γιατί πραγματικά φαίνεται πολλά υποσχόμενη, ειδικά στο nuru για το οποίο και ενδείκνυται ο σωματότυπος της! Αναμείνατε λοιπόν νέα κριτική!
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αντριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steeve, numpas, satyrus

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2017
Η βερονικα δηλαδη δεν ειναι στο ροοστερ ....εφυγε απο το μαγαζι??
24 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γενικά λένε ότι γύρισε στην πατρίδα της αλλά αυτό μου λέγανε και από Μ.Πρ.6 και απεδείχθη οτι είχε αλλάξει μαγαζί!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2