Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173346
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και δε συνηθίζω να γράφω αγαπουλίστικες κριτικές Εμμμμ σήμερα θα το κάνω...είμαι αναγκασμένος δηλαδή να το κάνω γιατι αυτή η γυναικα ειναι τοσο υπεροχη που δε ξερω πως να διαχειριστω τον ενθουσιασμο μου.
Ειχα καιρο να τη δω οποτε σημερα πηγα καρφωτος στο σπιτι της Κωλετη,μεσημερι φουλ καυλωμενος,ηταν ηδη σε δωματιο οποτε δε την ειδα πριν μπω.
Μετα απο λιγο ερχεται η ξανθια γυναικαρα,η κορμαρα με τις πανεμορφες βυζαρες,το μικρο στητο κωλαρακι και το παντα καθαρο και ευγενικο χαμογελο....εμεινα μαλακας μολις την ειδα γιατι φορουσε κοκκινο διχτυ με μαυρο στριγκακι απο κατω και χωρις σουτιεν να πεταγονται οι ρωγες μεσα απο το διχτυ.
Σηκωθηκα και την αγκαλιασα σφιχτα,της ειπα ποσο μου ελλειψε...τα γραφω και συγκινουμαι τωρα ρε παιδια ΈρωταςΈρωτας

Εσκυψε στην ακρη του κρεβατιου,τουρλωσε την κωλαρα κι εγω σηκωσα το διχτυωτο και ορμηξα στο μαυρο στριγκακι το οποιο μυρισα και μετα παραμερισα για να μυρισω και τη σφιχτη σουφρα της.Αυτη η αντιθεση μαυρο-κοκκινο με αναψε για τα καλα οποτε την εριξα μπρουμυτα στο κρεβατι κι εγω κολλημενος απο πισω χουφτωνα τις βυζαρες και τη φιλουσα δυνατα στο λαιμο.Μετα τη γυρισα κανονικα και μου προτεινε να την καβαλησω απο πανω για ισπανικο οπου εσφιξε δυνατα τον πουτσο μεσα στα βυζια της και τα κουνουσε πανω κατω...Κατηφορησα για να γευτω τις ρωγες της,αυτη μου επαιζε τον πουτσο κι εγω απο κατω την εχωνα δαχτυλακι στο μουνακι το οποιο γρηγορα μουσκεψε
Μετα ξαπλωσα εγω και συνεχισαμε το χαμουρεμα,μου ετριβε τα βυζια στη μουρη,μου εγλειφε τις ρωγες,με αγκαλιαζε σφιχτα...

Πιπα για σεμιναριο αν και με καποτα ειναι ικανη να σε στειλει απο το πρωτο λεπτο,πρωτα αυτη στημενη στα 4 με θεα τον καθρεφτη να παιρνω ματι και μετα μου γυρισε σχεδον σε 69 οπου πηρα και μερικες γλειψιές την κωλοτρυπιδα της Εμμμμ...αυτα δε τα λεμε ομως ειναι μυστικο Γλώσσα
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα,κουνηθηκε δυνατα σαν κομπρεσερ ωσπου ενιωσα να μου μουσκευει κανονικα τα αρχιδια με βογγητα αλλα συνεχισε το κουνημα απτοητη...εγω εν τω μεταξυ ειχα βαλει και τα χερια μου πισω στο κεφαλι οπως ημουν ξαπλωμενος σαν κανενας μπαρμπας που βλεπει τηλεοραση στο σαλονι...

Ε μετα ειπα να αλλαξω καναλι οποτε την λεω γυρνα και κανονικα τωρα Μεγάλο χαμόγελο
Γυρισε και συνεχισε στον ιδιο ακουραστο ρυθμο και μου λεει οπως θες εσυ οπως σε βολευει....ενταξει πηρα τα χερια μου πισω απο το κεφαλι μου και τα εβαλα στα βυζια της και επαιζα τις ρωγες της,μου εχωσε και δυο δαχτυλα της στο στομα μου...βολευτηκα ετσι δεν ειχα σκοπο να χυσω οποτε την βλεπω καυλωνει για τα καλα ανεβαζει ταχυτητα και μου λεει τωρα θα σε ξαναχυσω...με μουσκεψε για τα καλα παλι και συνεχισε να χτυπιεται,ε καπου εκει κοντευα κι εγω να χυσω το καταλαβε και τι μου κανει η αδιστακτη??...παταει με το ενα ποδι στο κρεβατι και κανει χαλαρη κυκλικη αλλα και πανω κατω κινηση πανω στον πουτσο μου και με καθαριζει για πλακα...εριξα κατι βογγητα που πρεπει να ακουστηκαν μεχρι εξω απο το σπιτι,την εσφιξα δυνατα πανω μου και συνεχισα να τη χυνω ενω τιναζομουν για κανα διλεπτο.Με χαϊδεψε τρυφερα για να χαλαρωσω και με ξεκαβαλησε επιτελους...μιλησαμε για αρκετη ωρα και αποχωρησε.

Συμπερασμα...εγω ξαναγραψει οτι ειναι η κορυφαια ολων των εποχων,αλλο να το περιγραφεις και αλλο να το ζεις.Την αγαπαω αυτη τη γυναικα ΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, tayrus1982, kassler και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού