Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο τελείωμα της δεύτερη βάρδιας και μη έχοντας όρεξη να γαμήσω προσήλθα στον συγκεκριμένο οίκο ανοχής και καρτερικά περίμενα την υπηρεσία να μου εμφανίσει ή την Κρυσταλλία ή κάποιο άλλο πλάσμα της φύσης. Αναφωνεί η συμπαθητική υπηρεσία Και ξάφνου βλέπω ένα μπάνικο μωρό, skinny εντελώς περί το 1,65 με αλογίσια οδοντοστοιχία, μακρύ μαύρο μαλλί, εφηβικό σώμα σε κώλο και βυζιά και ένα τατουάζ στο πίσω μέρος της λεκάνης της. Χωρίς δεύτερη σκέψη τοποθετήθηκα μόνος μου στο δωμάτιο της επιλογής μου, ομολογουμένως τα περίμενα πιο βρώμικα όμως σε γενικές γραμμές ήταν καλό.
Μετά τον πελάτη ήρθε η κοπέλα στο δωμάτιο και στα όρθια μετά από ένα μίνι επικοινωνιακό ξεκινήσαμε χαμούρεμα, αυτόματα το πέος ανήλθε στα ύψη κι έκατσα στο καθαρό από σεντόνια κρεβάτι, η κοπέλα με ρώτησε αν προτιμώ πεολειχία και καταφατικά της έγνευσα να πράξει ενώ θώπευα τα κρυφά σημεία της, ένα στοματικό τυπικό, από τα τυπικά και τα γνωστά. Συνέχεια ήθελε να ανέβει από πάνω μου αλλά ανέβηκα εγώ σε ιεραποστολική στάση, είσοδος στο μουνάκι της και παθιασμένη συμμετοχή για να την τοποθετήσω στα τέσσερα, εκεί όπου με καμπούρα προσπαθεί να αποφύγει το ολικό μπάσιμο, όμως με λίγες πουτσιές ισιώνει αυτόματα, μετά από κάποια λεπτά και σκασμένος έφτασα στο τέλος μέσα της.
Η κοπέλα έχει εργαστεί και παλαιότερα στο Λιοσίων 91 για όσους την θυμούνται, είναι από την Βουλγαρία, κι αν δεν με απατά η μνήμη μου δεν εργαζόταν με το ίδιο όνομα, εδώ εργάζεται ως Βερόνικα ( αν θυμάμαι ), τα δωμάτια καθαρά χωρίς κλιματισμό στα μείον και χωρίς σαπούνι χεριών. Για το δεκάρικο και για ξεφόρτωμα είναι μια εύκολη και καλή περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ThE, Μάκης Τσατσαρίδης και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2017
την όαση πού την είδες ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1