Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Eνα πρωινό πριν λίγες μέρες ξύπνησα με μιά έντονη πορνοδιαστροφική διάθεση. Ήθελα οπωσδήποτε να κάνω ένα επικό κωλαγαμήσι απο αυτά που μόνο η Μαρία μπορεί να προσφέρει. Ακούγωντας τη φωνούλα της στο τηλέφωνο κατάλαβα ότι και αυτή ποθούσε μιά ψωλί στο κωλαράκι της αλλά ντρεπόταν να το παραδεχτεί.
Ήρθε λοιπόν μιά ωρίτσα αργότερα ακριβώς στην ωρα της στο γνωστό πορνοκατάλειμμα του Μεταξιού με τους κοκκινους καναπέδες, με ένα σέξι μπλε φόρεμα και πολύχρωμα σανδάλια. Με το που άνοιξε η πόρτα μπήκε χαμογελαστή και μοσχομυριστή. Δεν κρατήθηκα και την άρπαξα κατευθείαν στα φιλιά. Της έβγαλα το φόρεμα αμέσως και έμεινε με το σουτιέν και το στριγκάκι. Έβγαλα τα βυζάκια από το σουτιέν και οι ρώγες φουλ καβλωμένες. Άρχισα να τις γλύφω και να τις δαγκώνω απαλά ενώ εκείνη με φίλαγε στο λαιμό. Είχε λύσει το παντελόνι μου και έπαιζε με τον πούτσο μου, ενώ εγώ δαχτυλιαζα το ήδη υγρό μουνάκι της. Είχα δύο δάχτυλα μέσα στο σφιχτό και καυτό μουνάκι ενώ με το αντίχειρα έπαιζα την κλειτορίδα της. Οταν το καβλόμετρο της έδειξε κόκκινο, γονάτισε και τον πήρε στο στόμα. Ξεκίνησε μια υπέροχη αισθησιακή πίπα, χωρίς χέρια, βαθιά και υγρή. Κάποια στιγμή την ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισα να γλύφω ένα από τα πιο όμορφα, ροζουλί και καλοσχηματισμένα μουνάκια που έχω συναντήσει ποτέ και έχω δει αρκετά. Πεντακάθαρο και ζουμερό με εκείνη να κουνάει την λεκάνη της και να βεντουζώνει τη γλώσσα μου. Γυρίσαμε σε 69 με εκείνη από πάνω, όπως το προτιμά για να έχει άνεση στη περιποίηση του εργαλείου.
Στη συνέχεια γύρισε και μου ζήτησε να βάλω προφυλακτικό γιατί είχε ανάγκη να τον χώσει μέσα της. Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά από μπροστά πρώτα, στη συνέχεια της ζήτησα να με καβαλήσει πρώτα σε στάση cow girl και μετα σε reverse για να απολαύσω τη θέα από το κωλαράκι της. Αλλαγή στα 4 με εκείνη να βγάζει καβλωτικές κραυγούλες και να σπρώχνει με δύναμη να μπω όσο πιο βαθιά γίνεται. Είχαν περάσει ήδη 20 λεπτά και κρατιόμουν με το ζόρι. Αυτή όμως είχε φτιαχτεί πολύ και είχε ήδη αρχίσει να προετοιμάζεται βάζοντας 2 δάχτυλα στη πίσω τρυπούλα της αφου τα σάλιωσε καλα καλά. Κάπου εκεί βγήκα από μέσα της και όπως ήταν στα 4 στη άκρη του κρεβατιού άρχισα να γλύφω το μουνάκι της βάζοντας ταυτοχρόνως 2 δάχτυλα στο κώλο, που μετά έγιναν 3 και αυτή να έχει τρελαθεί από κάβλα και να θέλει και άλλο. Με αυτή την εικόνα δεν άντεξα και πολύ και την καβάλησα επιτόπου ξεκινώντας ένα ανελέητο κωλο-ξέσκισμα χωρίς λιπαντικό εννοείται, για την απόλυτη αίσθηση. Το Μαράκι τρελαίνεται για κωλογαμήσι και έχει προτίμηση στα μεγάλα και χοντρά καβλιά από οτι μου έδωσε να καταλάβω. Κάναμε μία στάση στα τέσσερα, μία όρθια και αφού της όργωσα τη σούφρα για κάνα τεταρτάκι ήρθε η λύτρωση μέσα της ιεροποστολικά και να νιώθω ότι χύνω ατελείωτα στη ελαστική αλλά σφιχτή κωλοτρυπίδα της. Αναψοκοκκινισμένη πήγε για ντουσάκι ντύθηκε πήρε το δωράκι της και με αποχαιρέτησε πάνω στην ώρα με ένα γλυκο φιλί.
Συνοπτικά με ένα 100ρικάκι παίρνεται ένα εξαιρετικά γαμήσιμο κωλαράκι από μιά πολύ καβλιάρα γκόμενα. Οκ, μπορεί να μην τα παίρνει στο στόμα αλλά στο ανάλ στη τιμή της είναι μία εξαιρετική περίπτωση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέγας
Εγγραφή:
25 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
704
Πόντοι:
3.995
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mirmidonas1976, napoleonV1, TASSOS karipidis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2017
διαβαζω ρε μουτρα καλα πραγματα για δαυτη.δεν ετυχε να την ξερω.αν θελει καποιος ας μου δωσει με π.μ το τηλεφωνο της.το ζηταω εδω γιατι δεν εχει νημα δικο της.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1