Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κυριακή μεσημεράκι, γύρω στις 4, και γυρνάω από μπάνιο. Η πόλη έρημη, λες και είχε κηρυχθεί πόλεμος. Έκανα την απόσταση Σφαγεία – Μέγαρο Μουσικής σε λιγότερο από 5 λεπτά. «Γαμώ την κρίση μου μέσα» μονολογώ, «όλοι κλαίγονται ότι δεν έχουν λεφτά, κι όλοι λείπουν για μπάνιο». Φτάνω στο σπίτι, κάνω το ντουζάκι μου, και βαριέμαι αφόρητα. Δεν βρίσκω και κανέναν για να πάμε για καφέ (είπαμε , όλοι φύγανε για μπάνιο – πουτάνα κρίση…), οπότε ανοίγω τον υπολογιστή, μπαίνω στο γνωστό site μπας και βρω καμιά κοπελίτσα που να αξίζει. Όλα ωραία και καλά , μέχρι που βλέπω την εν λόγω κοπέλα, και παθαίνω. Η ομοιότητά της με μια παλιά σχέση μου, προ 5ετίας, ήταν εκπληκτική. Χωρίς δεύτερη σκέψη παίρνω το κινητό στο χέρι και στέλνω μήνυμα στην κοπέλα. Συνεννόηση πολύ εύκολη, με 2 μηνύματα, χτυπάω κι ένα φραπεδάκι στα όρθια για να τονωθώ, και σφαίρα για το ξενοδοχείο της κοπέλας (όχι το γνωστό παραβαρδάριο , το διπλανό). Στέλνω μήνυμα ότι είμαι από κάτω, σε δευτερόλεπτα μου στέλνουν τον αριθμό του δωματίου της, ανεβαίνω, χτυπώ την πόρτα του δωματίου της, ανοίγει και μένω… Αν η προ 5ετίας κοπέλα μου είχε δίδυμη αδερφή , τότε σίγουρα την είχα μπροστά μου… Λέμε 2 μαλακίες να σπάσει ο πάγος και μπαίνω για ντουζάκι. Βγαίνοντας με περίμενε στο κρεβάτι με ένα μαύρο σετ εσωρούχων (αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες που έχει το μαλλί καθαρίστριας), και με πλάκωσε κατευθείαν στα φιλιά. «Αρκετά καλά ξεκινήσαμε» σκέφτομαι, η συνέχεια όμως δεν με δικαίωσε. Η πίπα της σχετικά ρηχή, χωρίς χέρι αλλά με αρκετή χρήση δοντιών (όταν τον έβγαλα είχε γίνει κοτλέ), περιποίηση της γύρω περιοχής στοιχειώδης και άτεχνη, στο σεξ προσπαθεί φιλότιμα να συμμετάσχει αλλά είναι φανερό ότι δεν μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα και θέλει αρκετή καθοδήγηση, με μέτρια όμως αποτελέσματα. Τελείωμα στο στόμα της , όπου εντέχνως πήγε να το αποφύγει, αλλά όταν είδε ότι δεν μπορούσε να κάνει αλλιώς , τα πήρε.
Η λήξη του πρώτο ημιχρόνου ήρθε σχετικά γρήγορα, και στο ενδιάμεσο προσπάθησα να αντλήσω περισσότερες πληροφορίες για αυτήν, όχι τόσο γιατί με ενδιέφερε αλλά επειδή ακόμη δεν μπορούσα να χωνέψω την τρομερή ομοιότητα. Μάταια όμως, καθόσον η κοπέλα ήταν απορροφημένη στο tablet της, σε σημείο που και φωτιά να έπιανε το δωμάτιο αμφιβάλλω αν θα το καταλάβαινε… Έναρξη 2ου ημιχρόνου, όπου μετά τα προβλεπόμενα, κατευθύνθηκα στην πίσω πόρτα. Είσοδος με πολύ μεγάλη προσπάθεια, όπου φανερά πονούσε (όταν τελείωσα είδα ότι είχε δακρύσει και χωρίς να τον έχω και μεγάλο), όπου για να πω την αλήθεια την ταλαιπώρησα αρκετά, καθόσον το πάλευα πάνω από 10 λεπτά και την κοπάνησα αρκετά έντονα.
Συμπερασματικά :
1.Η κοπέλα είναι σχεδόν όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες, με πιο κοντινή στην πραγματικότητα αυτή που την βλέπετε με το μαύρο σετ εσωρούχων στην αιώρα. Η επιδερμίδα της είναι βελούδινη μεν, αλλά το σώμα της είναι σχετικά χαλαρό για την ηλικία της, πιθανότατα λόγω πρόσφατης γέννας. Το στήθος της είναι 2αρι , πρέπει όμως να έχει κάνει μια μικρή ανόρθωση.
2.Στο σεξ μην περιμένετε ιδιαίτερα πράγματα. Στην πίπα παίρνει , με επιείκεια, την βάση, στον κυρίως αγώνα δεν παίρνει πρωτοβουλίες.
3.Αν πάτε να βάλετε την όπισθεν θα ταλαιπωρηθείτε
4.Τα χρήματα που ζητάει είναι υπερβολικά σε σχέση με την εμφάνιση και τις παρεχόμενες υπηρεσίες. 180 για 1 ώρα + 50 για άναλ, σύνολο 230, δεν επρόκειτο σε καμία περίπτωση να τα πάρει, αν , όπως είπα και στην αρχή, δεν υπήρχε αυτή η εκπληκτική ομοιότητα.
Φεύγοντας, έβαλα ένα CD του Τόλη (μην ρωτήσετε ποιος Τόλης, ένας ήταν, είναι και θα είναι ο Τόλης), και συγκεκριμένα το τραγούδι «Οι αναμνήσεις ξαναγυρίζουνε» . Εκεί που ο στίχος ακουμπάει την πραγματικότητα και γίνεται μια ζοφερή συνέχεια που , λίγοι έστω, την ζούμε καθημερινά… Τελικά οι αναμνήσεις πάντα ξαναγυρίζουνε ...Ότι και να πούμε ότι και να κάνουμε , οι αναμνήσεις θα έρχονται απρόσκλητες να ταράζουν τις ήρεμες στιγμές μας και , κυρίως , τις νύχτες μας. Θα μας ακολουθούν έως την τελευταία αναπνοή μας . Θα μας ταράζουν , θα μας πονούν , αλλά θα μας θυμίζουν κι ότι πιο όμορφο ζήσαμε.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, olddog, GALLAS και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2017
Σπασίκλας κλλά ρ συ θα μας τρλλάνεις? Ντλλα ήλλιος, μετά το θαλασσινό μπάνιο και σκεφτόσουν να δροσίσεις το πέος σου? Εύγε ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Μήπως τα δάκρυα ήταν του στυλ "αμάν τι έχανα τόσο καιρό"?
11 Ιουλίου, 2017
Εύγε, κύριε! Όλοι οι ηλικιωμένοι, ως και υμείς, ζουν με τις αναμνήσεις τους! Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2