Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 23 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κακή μερα,απο το βραδυ φαινεται...
Αφου αναγκάστικα να κανω μια εξυπηρετηση σε ενα μαλακισμενο αλβανακι,συνεργατιδα του αδερφου μου και ειχαν γινει τα νευρα μου τσαταλια,ειπα να παω να ριξω εναν να ξαλαφρωσω.Ομως ηταν αργα και τα στανταρακια μου δεν παρειχαν υπηρεσιες,οπότε ειπα να μπω σε αυτο το τσαρδί που παλαιοτερα ειχα πετυχει φοβερα εργαλεια,επιπεδου στουντιο.
Δυστυχως ομως η κοπελα που δουλευε ηταν Ελληνιδα,οποτε ηξερα οτι θα ειναι ή του υψους ή του βαθους.Τελικα βρεθηκα στον πάτο,κι εξηγουμαι ταχιστα.Βλεπω μια κοπελα γυρω στα 35,χυμώδης,βυζαρες,κολαρα,με βαθυκοκκινο μαλλί,κλασσικη νταρντανα καλτεριμιτζου.Ημουνα και προκατειλλημενος απο το προηγουμενο περιστατικο,λεω δεν γαμιεται,ας μεινουνε τα λεφτα και σε μια ντοπια,αρκετα εχω ταϊσει ολα τα βαλκανια.
Δινω πορνοπαραβολο και μπαινω στο ομολογουμενος πάναπλο,παλιακό αλλα καθαρο δωματιο.Φρεσκαρω το Λακη με κρεμοσαπουνο αρωματικο και ξαπλωνω.Ερχεται η τυπισσα,γδυνεται,ανοιγει το προφυλακτικο και παει να το περασει σαν καλτσα σε πεσμενο μόριο,εκει πλεον ηξερα οτι το παιχνιδι εχει χαθει,αλλα επειδη ειμαι κοπανος,αντι να σηκωθω να φυγω επιτοπου,εκατσα να δω πως θα παει η πιπα.
Αρχιδια καλαβρεζικα...και η αεροπιπα με χερι με εφτασε στο πενηντα τις εκατό της στυσης.Μετα απο λιγο τα παρατησε,εκατσε στα τεσσερα και κοιταζοταν στον καθρεφτη.Της επιασα τα σιλικονατα βυζια με το ενα χερι και με το αλλο δουλεψα χειρογλυκανο μπας και σηκωθει και γαμισω.Της ζητησα να μου δωσει προσβαση στο στηθος για λιγο γλυψιμο,αλλα με εγραψε εκει που δεν πιανει μελανι,μου ειπε ναι ναι και συνεχισε να κοιτιετε στο καθρεφτηΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αφου καταφερα να φτασω σε μια στυση 60-70%,σηκωθηκα και πηγα πισω της.Με τα χιλια ζορια καταφερε να με τοποθετησει στον δίαυλο,αφου πασαλειφτηκε με κρεμα.Ενοιωθα την καποτα να παραπεει καθως την ειχε τοποθετησει λαθος και ειχε κρατησει αερα,λεω ωρα ειναι να σπασει και η καποτα και να τρεχουμε.Μετα απο κανα διλεπτο η στυση μου ειχε γινει ικανοποιητικη,η τυπισα εβγαζε μετριας εντασης επιφωνηματα,εκλεισα τα ματια και σκεφτηκα προηγουμενες συνουσιες.Ετσι καταφερα με τα χιλια ζορια μετα απο καμμια πενηνταρια παλινδρομησεις να αδειασω στην καποτα.Σηκωθηκε,ξεπλυθηκε απο την κρεμα στον νιπτηρα,με ευχαριστησε κι εφυγε.
Συμπερασματικα:σοσιαλ μηδεν
προκαταρκτικα μηδεν
πιπα με χερι
σεξ σε μια σταση.
Καλυτερα να τον επαιζα ή να ειχα πηδηξει την τσατσα(λεμε και καμμια μαλακια,να χρυσωσουμε το χαπι)
Ελπιζω το μαγαζι να επανελθει σε προγενεστερες εποχες που εφερνε κοπελες αξιολογες,οι οποιες ιδρωναν την φανελα και τιμουσαν το εναμιση μεροκαματο που αφηναμε για να μπουμε μεσα.
kavliaris
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Dirty69, Doctor T και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού